Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mennyire gyakori? Ismertek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire gyakori? Ismertek ilyen sztorikat?

Figyelt kérdés
Mennyire gyakori hogy két ember akik nem bírják egymást mégis vonzódnak egymáshoz szexuálisan? Volt már veletek ilyen vagy ismertek ilyen sztorikat? Az ellenszenv ellenére mi az ami miatt mégis gerjednek egymásra?
2021. márc. 24. 14:42
 1/10 anonim ***** válasza:
88%
Én nem tudom mitől, de volt egy ilyen csaj es nagyon durvakat szexeltunk pedig nagyon nem birtuk amugy egymast
2021. márc. 24. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Az utálat és szerelem között nincs különbség a két nem között.
2021. márc. 24. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

1#. Nekem is gyanús hogy ez lenne a vége :)

2#. Ez érdekesen hangzik. Miért gondolod így?

2021. márc. 24. 14:54
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Velem előfordult ilyen. A pasast ki nem állhattam, egy ellenszenves tapló. De hatalmasakat szexeltünk. Persze csak titokban, mert kínos lett volna, ha kiderül. Sose vállaltuk volna egymást nyilvánosan, pedig egyikünknek se volt senkije. Nem tudom, mitől volt ez, de olyan erős szexuális vonzalmat senki iránt nem éreztem se előtte, se utána. Ő is így volt vele. Nagyon durva volt. Egy idő után többen rákérdeztek, hogy nincs-e köztünk valami, annyira érezni lehetett a szexuális feszültséget köztünk. Pedig totál semmi közünk nem volt egymáshoz érzelmileg. Előfordult, hogy ismeretlen ember azt hitte, egy pár vagyunk, mikor egy légtérben tartózkodtunk, pedig nem is egymás közelében voltunk. Néha van ilyen. Velem csak egyszer volt. Kár, hogy egy ordas fa**kalap.
2021. márc. 24. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

4#. Na ez nagyon komoly :) arra lennék kíváncsi hogy hogyan jutottatok el odáig hogy szexeljetek? Hogyan kommunikáltátok ezt egymás felé ha esetleg mondjuk az utálat miatt nem szívesen szóltatok egymáshoz?

Egyébként az én esetemben én vagyok a férfi és ugyanúgy utáljuk egymást a nővel de közben látom rajta hogy ő is nagyon akarja főleg abból veszem észre hogy mindig összeakad a tekintetünk és dühösen beveri az ajtót ha nekiállok beszélgetni más nővel a jelenlétében. Észre sem veszi úgy buktatja le magát. A gond az hogy sokszor mardos az érzés hogy nagyon de nagyon megd(_)gnám 💓💓😞

2021. márc. 24. 15:14
 6/10 anonim ***** válasza:
Én is vonzódtam olyan férfihez, aki eleinte szimpatikus volt, de a végén már kifejezetten rosszul voltam tőle. Mégis olyan szexuális vonzalmat éreztem iránta, amit még igen ritkán.
2021. márc. 24. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Érdekes kérdés, mert engem is foglalkoztat ez. Lehet, hogy azt utálja egyik a másikban, ami megvan benne is/vagy épp hiányzik egyikben, ami a másikban megvan tulajdonság.

Lehet, hogy az egyik intro-, a másik extrovertált, de szexuálisan vonzónak találják egymást, csak a személyiségük miatt vannak kutya-macska viszonyban egymással.

Lehet, hogy nem érti az egyik a másik cselekedetét, lépéseit, és ha megértenék egymást, akkor nem utálnák egymást.

2021. márc. 24. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
#4 vagyok. Egy helyen dolgoztunk, több munkán kívüli buli, összejövetel volt, amin találkoztunk. Az egyik ilyenen, mikor már mindenki aludt, mi még ittunk együtt egy ideig, akkor közölte, hogy szerinte dugnunk kellene. Nem reagáltam rá. Nem sokkal később későig voltunk bent mindketten, mindegyikünk a saját helyén. Majdnem egyszerre indultunk el. Csak úgy megkérdezte,kimennék-e hozzá. (A városon kívül lakott, az agglomerációban). Kimentem.
2021. márc. 24. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Hoppá :)
2021. márc. 24. 19:52
 10/10 A kérdező kommentje:
Most is egész este azon jár az agyam hogy pucsít nekem és hátulról telibe nyalom 😢😍
2021. márc. 24. 21:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!