Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk, ti is kibírnátok?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kancácska kérdése:

Fiúk, ti is kibírnátok?

Figyelt kérdés

Érdekelne, hogy ha ti is együtt vagytok több meztelen lánnyal, kibírnátok-e huzamosabb ideig erekció nélkül?


[link]



2021. márc. 24. 05:04
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom... :D


Nem konkrétan ilyen, de hasonló szituáció volt, svédországban közös idős meztelen szaunában voltam haveri társasággal, 4-5-en voltunk bent srácok, meg egy csaj, egy max 3x3 méteres kis kabinban, tök özel egymáshoz. Mi fiúk meztelenek voltunk a csaj nem merte bevállalni, ő bikiniben volt, de így is bőven 10-es volt külsőre, és nyilván nézegetett minket.


Én azt hittem, két percen belül mindenkinek állni fog, de meglepő módon nem. Szerintem nagyon sokat számít, ha az agyad tudja, hogy bár ez most szexuálisan töltött szituációnak látszik, de nem az. Persze lehet más lett volna, ha a csajon sincs semmi.

2021. márc. 24. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%
Biztos hogy nem bírnám ki! Alapból elég gyorsan beindulok!
2021. márc. 24. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
100%
Hangulatfüggő, de amúgy nem valószínű.
2021. márc. 24. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
100%
Nagy rá az esèly, de pl nudi szaunában ahol vegyes vannak nők is ha az ember figyel az agyára ès nem egyből a szexre gondol megoldhato hogy nem áll fel. De figyelni kell mert könnyen kicsuszik az ember kezèből az irányìtás. :)
2021. márc. 24. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
100%
Én már voltam párszor ilyen szituációban, egyszer sem bírtam ki, sőt tini koromban párszor el is mentem magamtól a lány előtt, na az gáz volt
2021. márc. 24. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
73%
Nekem látványtól nem szokott felállni, még akkor sem, mikor kéne, fizikai inger kell. A képet nem láttam, de valószínüleg kibírnám.
2021. márc. 24. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
100%
Biztos hogy nem
2021. márc. 24. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Talán igen. F.
2021. márc. 25. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
60%
Én inkább _nem akarom_ kibírni... Lehetőleg nem olyan helyen szeretnék meztelen nők társaságában lenni, ahol elvárt, hogy ne arra gondoljak, vagy vonatkoztassak el, mint pl. akt rajzolásakor.
2021. márc. 25. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
60%
kibírnám. önmagában az, hogy meztelen, nem sokat jelent. de helyzettől is függ. ha mondjuk rúdtáncolnának vagy ilyemsi, már nem biztos.
2021. márc. 25. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!