Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 40éves kor körül is lehet még...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

40éves kor körül is lehet még szerelmes az ember és találhat olyat akivel élvezi a szexet?

Figyelt kérdés
2021. márc. 22. 21:02
 1/5 anonim ***** válasza:
72%
Miért ne? Én párom 38, én 22, fél éve vagyunk együtt
2021. márc. 22. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
77%
Persze, apukámnak 48 évesen lett barátnője!
2021. márc. 22. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
77%

Hát hogyne lehetne... a szerelem komolyan mondom bármikor "lecsaphat" Rád is, annyi feltétel van, hogy egy kicsit nyitottnak kell lenned rá.

Tehát, ha Te egész nap csak a munkádnak élsz, vagy hobbidnak akkor nem biztos hogy szerelmes leszel.

De ha szívesen nyitsz más felé, akkor bármikor "beüthet" a dolog. :)))

2021. márc. 22. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Igen, sőt még 50 éves korodban is. Nincs korhoz kötve. Van egy csomó fickó akinek 70 évesen vagy az felett lett gyereke fiatal nőktől. Mondjuk más kérdés, hogy nem csak a szép őszes halánték fogta meg valószínűleg az ifjú arákat a 70 éves milliárdosokban :D
2021. márc. 22. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem "bántásiból" de egyeseknek milyen kép van a fejükben? Ha az ember elmúlik 35 akkor már nem is ér semmit? Dolgozzon, termeljen, fizessen adót és a járulékokat hogy a fiatalok kaphassanak ösztöndíjat stb, de amúgy örüljön hogy megtűrt személy? A szerelem az nem olyan ami irányítható és a kortól függ. Tudod! Még a nagy lezárás előtt én öreg negyven éves farok :) is egy randi előtt annyira zavarban voltam hogy már szépen felöltözve voltam és nem leöntöttem magam kávéval?
2021. márc. 22. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!