Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Találhatok még egy olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Találhatok még egy olyan férfit, akibe szerelmes voltam?

Figyelt kérdés

Külső okok miatt lett vége a kapcsolatunknak, nem is ez a lényeg.


Számomra ő volt az a férfi, aki mellett boldog tudtam lenni és maximálisan felnéztem rá.


-Nem piált, nem is szerette az alkoholt

-Nem dohányzott

-Figyelmes volt és önzetlen

-Megértő és segítőkész

-Őszinte

-Törődő és kedves

-Nyugodt mentalitású és frusztráció mentes

-Nem féltékeny


Léteznek még ilyen férfiak?


2018. nov. 11. 17:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
90%
Ezek megint olyan dolgok amik elég sok férfira igazak és többek között rám is.. Nincs benne tulajdonképpen semmi olyan amit irreális lenne elvárni egy felnőtt kiegyensúlyozott embertől.
2018. nov. 11. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen, lètezik ilyen, nagymèrtèkben ilyen vagyok.
2018. nov. 11. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
59%

"Külső okok miatt lett vége a kapcsolatunknak, nem is ez a lényeg."


Tehát külsőre nem jött be? 😎


...


Amúgy persze hogy találhatsz, egy rakás ilyen van, többek között én is.


-Nem vagyok nagy piás, mondjuk én szeretem az alkoholt, de a gyomrom nem nagyon bírja, így túl sokat sosem tudok inni belőle.


-Nem dohányzom.


-Hát ha komolyan érdekel egy lány, akkor vele önzetlen vagyok és figyelmes.


-Megértő vagyok és ha valaki megkér,annak segítek.


-Őszinte az stimmel.


-Itt is szintén az a helyzet, hogy csak azzal vagyok törődő és kedves,aki tényleg komolyan érdekel.


-Nyugodt vagyok és frusztráció mentes, élni és élni hagyni az elvem, kiegyensúlyozott boldog ember vagyok, szeretem magamat és mindenkit úgy fogadok el,ahogy van, senkit sem akarok megváltoztatni.


-Féltékeny sosem voltam senkire, ha egy lányt szeretek, akkor megbízom benne, ha pedig nem szeretem, akkor felőlem azzal van, akivel akar.

2018. nov. 11. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

De nagyon is bejött külsőre...


Ápolt volt mindig és jó illatú.

Nem kopaszodott, dús haja volt de tudom, hogy ez genetika kérdése.

2018. nov. 11. 18:05
 5/11 anonim ***** válasza:

Külsö ok alatt itt gondolom nem a külsejére gondol, hanem pl. távolság, családi viszályok stb.


Erre nagyon nem lehet mit mondani. Egy biztos: Nem ő az egyetlen ilyen férfi, az a kérdés inkább, hogy Te belebotlassz-e még valaha ilyenbe.

2018. nov. 11. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Találni fogsz hozzád illőt,ha elfogadsz valamit.Azt,hogy a dolgok nem mindig úgy törtènnek,ahogy mi akarjuk,hanem ahogy törtènniük kell.Ha ez az illető lett volna a nagy Szerelem,akkor nem èrt volna vèget.Bármennyire is szeretted őt.Utólag majd megèrted.
2018. nov. 11. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ezek alap dolgok. 🙂
2018. nov. 11. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nem. Minden ember mas.
2018. nov. 11. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Persze én is ilyen vagyok.
2018. nov. 11. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

gyerekek h ennyire nem értitek a szinonimát...a nőknél a külső okok = idegen farok szindróma.

Amúgy biztos sok ilyen mászkál.

2018. nov. 11. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!