Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért merevedik jobban a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért merevedik jobban a pasim farka, ha kézimunka közben a popsijába dugom az ujjamat?

Figyelt kérdés
Legutóbb akkorát élvezett, mint soha előtte.

2021. márc. 22. 08:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ott van a prosztata. Vegyed elő a google-t és a keresés funkciót.
2021. márc. 22. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
93%
Azért mert k*rva jó érzés!! A prosztata izgatással borzasztóan erős orgazmust lehet elérni, csak tudnod kell mit csinálj az ujjaddal oda bent!
2021. márc. 22. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Izgattad a prosztatajat..
2021. márc. 22. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
93%

Mert biológiából jeles vagy...

Prosztata, Baby. Mellesleg kezj el ficánkolni odabent és úgy csinálni, mintha a maradék nutellát akarnád az ujjaddal kikanyarintani az üvegből. Akkorát fog élvezni, mint a szél. F

2021. márc. 22. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
mert élvezi
2021. márc. 22. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Izgatja a prosztata miatt, nameg az újdonság varázsa.
2021. márc. 22. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Mert izgattad a prosztatáját;) jó dolog.
2021. márc. 22. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Miért, miért, mert erre gerjed. Az ánusz tele van idegvédődésekkel, meg kicsit beljebb ott a prosztata is. Aki fejben össze tudja kapcsolni annak jó, de óvatosan mert nem mindenki szereti (sőt van akit kifejezetten taszít - nem vagyunk egyformák).
2021. márc. 22. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

A pasim nem akarta, én vittem bele, elég erősen ellenezte ezt még azt is ha csak megérintem ott. Idő volt mire nem csak megérintettem, hanem a nyelvemmel is csináltam neki. Én picit élvezem, de az amikor remegett közben, beleremegett az nagyon jó erzés. Természetesen hatalmas volt az orgazmusa.

Ma már ő is használ ilyen dolgot ami erre a célra van. Nem igazán szeret enélkül szexelni engem.pedig izgat ha nagyobbat élvez velem.

2021. márc. 22. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Én is csinálom a férjemnek, már több éve. Ő is csinálja nekem. Mindketten szeretjük az anális élvezeteket és mi ezt imádjuk. Nem mindig tesszük, lehetne többet, de olyankor eléggé belemerülünk.

10év után nincs tabu.:)

2021. márc. 22. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!