Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Tényleg van olyan férfi aki...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg van olyan férfi aki csak kézimunkázik egész életében?

Figyelt kérdés

Ismerek egy ilyen srácot szerintem. Tudom róla, hogy nem meleg és tudom róla hogy tuti szűz és még egyetlen randija sem volt. Én is próbálkoztam nála, és simán lerázott hogy nem ér rá, neki nem felel meg a tali, stb. Amúgy helyes srác csak visszahúzódó, de nagyon.


L/22



2021. márc. 16. 17:47
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
81%
Egy ilyen fiúval 1x szívesen kalandoznék 😛
2021. márc. 16. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
72%
Én is... 😉🙃
2021. márc. 16. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
45%
Itt vagyok csajok. Én rá érek.
2021. márc. 16. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
89%
Nekem az egyik középiskolai, mai napig tartó barátom ilyen. 27 éves és szűz. De ő mondjuk nem túl vonzó. Kibukott az egyetemről, mert nagyon lusta. Ezen kívül sajnos alacsony, erősen kopaszodó, szemüveges, igénytelen a higiéniája, öltözködése, szóval megjelenésre nem egy vonzó ember.
2021. márc. 16. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
67%
Ismerek egy kb 50 éves embert akinek az elmondások alapján sosem volt nője, gyereke sincs, anyjával él. Nyakam tenném rá, hogy sosem látott puncit. Nem tudja mit hagyott ki eddig
2021. márc. 16. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
82%
Ahjj nem akarok ilyen lenni.
2021. márc. 16. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
79%

Nekem 2 barátnőm is volt, mindkettő elég formás és vonzó, szép arccal.

De nem hiányzik a kapcsolat, egyszerűen nem akarok alkalmazkodni senkihez, a egy kapcsolat idő-pénz, energia stb...

2021. márc. 16. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
85%
Én is ilyen vagyok sajnos.
2021. márc. 16. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
92%
Valaki szeret egyedül lakni, az nem zárja ki, hogy eljárjon egy nőhöz. Dugni.
2021. márc. 16. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
58%
Mekkora egy szakadt lotyó vagy. 22 évesen még nem telt le az egész élete (ha csak nem hal meg holnap) azért mert te 12 évesen már mindenen túl voltál és neki nem kell egy hozzád hasonló hlye rbanc még lehet hogy két év múlva már házas lesz te meg húzod a 800. striguládat.
2021. márc. 16. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!