Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 30as szűz lányként ti mit...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Missi_Key kérdése:

30as szűz lányként ti mit tennétek?

Figyelt kérdés
egyre inkább gondolkodom azon, hogy ahogy az egészségi állapotom engedi, keresek egy random férfit aki hajlandó lefeküdni velem, csak hogy megtudjam milyen, aztán többé nem találkoznák vele. ti mit tennétek?

#szűz #aggszűz #sex egy idegennel
2021. márc. 22. 03:57
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
82%
Őszintén én a helyedben megbánnám egy random fickóval. Kb semmi extráról nem maradsz le, inkább keress valakit akiben megbízol. Esetleg egy barátod kérd meg. Csak olyat akiben tényleg bízol
2021. márc. 22. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
62%

Én megkérdezném miért alakult így, hogy még nem vesztetted el, és milyen egészségügyi gondod van?

Ha gondolod privátban is írhatod.

Szerintem inkább egy állandó partnert keress hozzá, akiben megbízol, nem feltétlen kapcsolatra gondolok.

2021. márc. 22. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
49%
Én pasi ként (40) olyan isten nincs hogy belemennék, de jó eséllyel fogsz ilyet találni... Ha így gondolkozol a világról akkor lehet ez is az oka hogy még szűz vagy, semmi közöm hozzá, de csak úgy használni az embereket, aaz igen...
2021. márc. 22. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:

több válasz érkezett mint amire számítottam...és több privi mint válasz -.-" aucs.

de nagy általánosságban válaszolgatnék.

Az egészségügyi problémáról sokat nem akarok beszélni, de légzési nehézségek terhelésre. vagyis jelenleg nem vagyok dugható állapotban, a kérdés elméleti a jövőre nézve, a kezelések utánra.


hogy miért vagyok még szűz. először is, nemi erőszak fétisem van egy olyan országban ahol max a kisebbség pszichopata. vártam a csodát :D de annyira nem nézek ki jól. másodszor magasak az elvárásaim, szapio- szexuális vagyok és csak nálam idősebb férfival tudnám elképzelni a dolgot. De pont ezek miatt gondolkodom rajta, hogy nagyjából el kéne engednem a dolgot, mert olyat úgyse találok aki mindhárom kategóriának megfelel és bele is tudnák szeretni plusz még valamilyen furcsa okozat folytán pont én tetszenék neki és nem egy feszes tinédzser. talán egyszerűbb lenne találni valami átlagos arcot sima szexre. kek.

2021. márc. 22. 21:25
 15/21 anonim ***** válasza:
0%
14: most akkor ez azt jelenti, hogy arról álmodoztál, hogy egy férfi megerőszakol? És ebben az esetben hol jöttek volna elő a "magas elvárások"? Simán megtörténhetett volna, hogy egy púpos vénember kést szorít a nyakadhoz, és a büdös túrós faszát kéne szopnod. Nem gondoltad te ezt át alaposan:)
2021. márc. 23. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:
15. dehogynem. átgondoltam....szted miért vagyok még mindig szűz. ...
2021. márc. 23. 23:36
 17/21 anonim ***** válasza:
52%
40 felett vagyok, erőszakolás mániás férfi.
2021. márc. 24. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
27%

16/17:


Erre a fétisedre találnál olyan embert, aki úgy bánik veled, ahogy szeretnéd, de megfelel az elvárásaidnak is. Értsd: biztonságos, kiegyensúlyozott kapcsolatban is ellátják a bajod, ha azt kívánod

2021. márc. 24. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
0%
Kedves kérdező: ha még erintetlen vagy honnan tudod, hogy van ilyen fétised?
2021. márc. 24. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
70%
No, hány felkínálkozást kaptál privátban?
2021. márc. 24. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!