Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van olyan vágyad amit nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan vágyad amit nem mersz elmondani a párodnak?

Figyelt kérdés
2021. márc. 19. 12:18
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
84%

Szegény kérdező most mire maszturbáljon???

Válasz: nekem több ilyen vágyam volt. Ezeket nem azért nem mondtam el, mert hű de szégyenlem, hanem azért hogy ne érezze magát rosszul.

1) mély torok. Ezt azért nem mondtam el, mert eleve nem jött be neki a szopás.

2) mell-dugás (tittyfuck). Ezt pedig azért, mert nem voltak elég nagy mellei hozzá, és nem akartam hogy ez miatt rosszul érezze magát, hogy nem tud valamit megadni nekem amire vágyom.

2021. márc. 19. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Volt olyan kapcsolatom ahol nem mondtam el - vége is lett (több okból is). A mostaninak viszont mindent teljesen, őszintén, kölcsönösen. Szerencsére eléggé egyeznek a vágyaink, meg is valósítjuk őket.
2021. márc. 19. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
van, hogy megdugnám a hugát
2021. márc. 19. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 Cpt_Obviously ***** válasza:
nincs szerencsére. Sajnos olyan van, ami nem fog teljesülni soha.
2021. márc. 19. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Párommal nem vagyunk egy szellemi szinten, szóval van. Nem áll még készen rá.
2021. márc. 20. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!