Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Orális kényesztetésnél kell...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Orális kényesztetésnél kell verni is vagy nem?

Figyelt kérdés
Eddig két partnerem volt. Az egyik imádta ha verem neki közben, a második viszont amint megfogtam egyből elvette onnan a kezem, szóval elég tanácstalan vagyok.
2021. márc. 19. 10:49
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
Nincs olyan hogy "kell", kezd el kézzel is és majd jelzi a partnered mit akar, figyeld a reakcióit. Egyébként ha kézzel rásegítesz akkor intenzívebb az érzet, a 2. pasid lehet csak nem akart idő előtt elsülni.
2021. márc. 19. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Én csak a magam nevében tudok válaszolni, én szeretem ha orál kozben verik is.

30F

2021. márc. 19. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Vess be mindent :)
2021. márc. 19. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
Nő vagyok.. Nem kell verni ,de pl játszhatsz így is vele.. Ez finomabb modja a verésnek.:-) Szopás közben helyezkedj úgy ,hogy amikor már nagyon keményen áll a farka akkor ( ehezz kell ,hogy jó nyálas legyen a farka) mássz úgy rá ,hogy a melleid közé tud venni a farkát. A melleid között csúszkáljon a farka miközben te csókolgatod a teste többi részét. Persze te közben mozogj és időnként vedd vissza a farkát szádba ,majd ismét melleid közé. Ezt ismételd meg többször,majd amikor érzed ,hogy orgazmus közeli állapotban van ,vagy enged elmenni a szádban, vagy fordulj meg félig álló helyzetben legyél ,hagyd hogy hátulról dugjon meg. Lehet,hogy egy olyan pasit fogtál ki akinek a kézi munka nem esik jól szopás közben. Ez minden pasinál más.
2021. márc. 19. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Valóban nagyon egyéni dolog.

Én úgy szeretem a legjobban, ha a partnerem szopás közben a heréimmel is játszik, finoman a zacsimat masszirozza. Persze van olyan féfii aki ezt egyáltalán nem bírja.

31F

2021. márc. 19. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Mindenkinek más igényei vannak, én pl igényleg a kézzel izgatást is, úgy esik jól.
2021. márc. 19. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Az ajkad és a nyelved a sok nyállal siklik a makkon és közvetlenül alatta. A verésnél is azt a részt ingerled leginkább a fitymával. Szóval nem kell. Inkább markold meg a zacsit.

( ͡° ͜ʖ ͡°)

2021. márc. 19. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!