Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nők. Egy igazán tehetséges...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők. Egy igazán tehetséges férfi kitud elégíteni titeket 13 cm-es pénisszel?

Figyelt kérdés

Volt már olyan, hogy szexeltél egy ilyen farkú hapsival és ezt mondtad magadban? Ez isteni jó volt.


Tudjuk ez nem egy nagy pénisz, de ha ügyes a pasi és minden oké, akkor ugye nem híresztelitek el ez egy kisfarkú pasas?



2021. márc. 17. 11:11
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
87%
Persze, bár látatlanban nehéz megítélni.
2021. márc. 17. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
89%
kisebbel is volt jó élményem
2021. márc. 17. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
84%
Sosem a mérettel van a gond, nekem pont az a jobb, ha nem nagy. Az idő, ami problémás a fiúknak. Az a 2-3 perc, na az nem elég. 😂
2021. márc. 17. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
86%

Nem kell igazán tehetségesnek lenni csak nem kell önzőnek lenni.

Én alapból elutasítom azokat a pasikat akik a farkuktól várják a csodát, legyen az bármekkora.

Én csak akkor tudok elélvezni ha a csiklóm is izgatva van, és ezt baromira nem a farok fogja befolyásolni. Tulajdonképpen egy felesleges de finom tartozék a jó szexhez. A kezed vagy a nyelved többet ér. + Kevés pasi tudja pont jó helyen izgatni a csiklót miközben dug. Magadnak kell csinálnod. Ami nem baj, csak érted....maszturbálsz gyakorlatilag és ő csak úgy ott van. Jobban szeretem azokat a pasikat akik szeretnek és tudnak nyalni, ujjazni.

2021. márc. 17. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
84%
Figyelj, azt kéne megérteni, hogy a lányok hüvelymérete is legalább olyan változó, mint nekünk a farokméret. Van akinek pont a 13 cm a jó, mert szűk, rövid hüvelye van, és van olyan, aki nem is érezné, hogy bedugtad már a 13 centit. De ahogy előttem írták, a legtöbb lány már attól is boldog lenne, ha a pasik bírnák legalább 10-15 percet. Ez a legnagyobb gond a legtöbb pasival, nem a mérettel van a baj.
2021. márc. 17. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
83%
Újabb önbizalomhiányos.
2021. márc. 17. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
78%
Ha ezt a kérdést feltette, akkor 1000000%, hogy NEM, és nem is tehetséges
2021. márc. 17. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
80%
Figyelj. Szerinted vonalzóval fog veled lefeküdni a csaj? tudni fogja hogy pont 13 centi? ha azt mondod 15, elfogják hinni. Ez nem kicsi méret, ez pont átlag méret. Megfelelő, exemnek elég volt. Biztos van olyan lány akinek ez nem elég de tudsz ezen változtatni? nem. Szóval ne aggódj a méreted miatt, akinek kell annak jó lesz.
2021. márc. 17. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
93%
Nekem volt egy párom akinek kb ekkora lehetett. Sosen zavart a mérete ellenben hogy az elején gyorstüzelő volt. Ez bosszantotta őt is így mindent megtett hogy ezen javítson. Ez annyira jól sikerült neki, hogy később már el sem élvezet amíg én sem. Bírta a keményebb tempót is, mehetett tövig, sosem kellett óvatoskodni. Nagyon jó volt a szex vele.
2021. márc. 17. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
88%

nem meregetem senki farkat vonalzoval, kb egyik pasimnak mertuk le egyszer viccbol es ahhoz tudok nagyjabol viszonyitani. az ove 15 cm volt es kb vele volt a legjobb a szex egesz eletemben.

tehat 13 cm siman lehet jo, de ha mar meregetunk, a legtobb nonek a vastagsag es forma amugyis tobber szamit, mint a hossz.

2021. márc. 17. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!