Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mennyit fizetnél egy nagyon...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyit fizetnél egy nagyon szép lány szüzességéért?

Figyelt kérdés
olvastam, hogy sok modell lány eladja a szüzességét. volt aki 3.9millió dollárért adta
2021. márc. 14. 19:17
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
65%

Aki ilyen kérdést feltesz, szinte biztos hogy nagyon csúnya.

Szóval akkor sem dugnálak meg ha fizetsz érte mert undorodom.

2021. márc. 14. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
16%
Ő fizetne, hogy elvegyem. 🙂
2021. márc. 14. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
nem rólam van szó :D csak láttam ezt a cikket ma, és néztem nagyokat
2021. márc. 14. 20:40
 14/20 anonim ***** válasza:
31%
Rossz emberektől kérdezed. Akinek van több milliárd dollárja, az leszarja, ha pár milkát kell kidobni egy dugásért. Ezzel szemben az itteni válaszolók nagyrésze 200 nettót keres. Milyen válaszokra számítottál?
2021. márc. 14. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
62%
Semennyit, még qrváért sem fizetnék elvekből, pedig megtehetném.
2021. márc. 14. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%
Semennyit. Nehogy már ezzel keressen pénzt, basszus.
2021. márc. 14. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon gyerekes dolog és picit értelmetlen.


Nem értem mért akarna bárki is extrát fizetni, azért hogy olyan emberrel szexeljen, akiről biztosan lehet tudni, hogy tapasztalatan és nem feltétlenűl lesz jó.


Kb mintha a taxisnak a jogsi megkapása után fizetnél extrát, hogy az első fuvara lehess úgy hogy 3 utcánként lefullad és rossz irányba visz el.


Persze arra jó, hogy bizonytalan férfi egót táplálja, de másra nagyon nem.

2021. márc. 14. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
100%
Semmit. Nem vagyok pancser
2021. márc. 14. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
53%
Ügynökségen keresztül adják el a szüzességüket, milliárdos, sőt, multimilliárdos férfiak vásárolják meg, akiknek nem számít a pénz. Ezen az oldalon nem találsz rá vevőt, mert nincs milliárdos férfi! Az ügynökségek szűrik a vevőket, alapos nyomozás után kötnek velük szerződést, és komoly biztonsági emberekkel védik a nőket, nekik is érdekük hogy ne verjék át a nőket.
2021. márc. 16. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
53%

Egy gazdag pasi barátnőjeként sokkal többet kaszálnál, hosszútávú a kapcsolat, jóval többet költ rád mint egyszeri alkalommal, és nem néznek qrvának sem majd a távoli jövőben,mert "párkapcsolatban" éltél.

Én azt tanácsolom hogy ne menj bele az eladásba!

2021. márc. 16. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!