Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Fizetne-e egy lány szüzességéé...

Fizetne-e egy lány szüzességéért, ha igen mennyit?

Figyelt kérdés
Csak érdekel mennyi ér ez manapság...
2009. dec. 4. 12:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
75%
Tod van aza bankkártyás reklám, mikor a véágén mondják, hogy valami felvecsülhetetlen. Igazabol, Te mennyit fizetnel azert,hogy ne vagjak kette a farkad? Vagy ,hogy ne harapják le a mellbimbód. Ember, sztem annyit amennyi penzed lenne. Egy lany akkor veszti le szivesen , ha ugy gondolja, ha meg nem akkor neincs olyan osszeg amit ne fizetne ki, észlény...
2009. dec. 4. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Mi van?
2009. dec. 4. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
47%
nem. sőt, mondjuk inkább úgy, hogy ha a csaj fizet se biztos, hogy vállalkoznék rá.
2009. dec. 4. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
66%

Tegyük fel, megveszi valaki, a termékhez képest hatalmas mérettel. Mivel megvette, el is veszi, azaz jóm megtűzdeli, hogy az illető eladó némiképp szétszakad. Nehéz elképzelni, hogy az ügylet végén elégedetten számolja a pénzét.


A másik véglet az, aki 'jót' akar tenni, mindezt annak ellenére, hogy semmi érzelmi, vagy akár csak testi vonzalmat nem érez. Ha kitesz magáért, hogy az eladó számára (is) minden szempontból kellemes emlék legyen, akkor nem igazán gondolom, hogy ezért még fizetnie is kéne és valószínű, hogy nem az ilyen fajta lesz, hanem a fentebbi, aki vevő a dologra.


Logikus tehát, hogy én nem fizetnék érte és nem is kéne ilyen egykilóhatvandeka módjára. Sokkal inkább egy tapasztalt, vonzó és persze ismerős partnerrel, aki maga is tudja, mit szeretne.

Hülye kérdés egyébként.

2009. dec. 4. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
13%

Fizessen a nő :-)


Nem, pfuj. 33/ F

2009. dec. 4. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Ha van olyan hülye aki elfogadná az ajánlatot,akkor is sokat kérne,mert ez egy lánynak nagy dolog az életében.

Bár ha alapbol elfogadná,lehet nem is kérne olyan sokat mivel egy nemnormális..

2009. dec. 4. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

hát figyi. több mint vszínű ha felnövök nemí gy gondolom majd, de ha nekem bárki utalna havi 1 milliárdot életem végéig a számlámra, akkor beleegyeznék. nagyon sokmindent szeretnék és nem épp a 20 forintos dolgokat...

14/L

2009. dec. 4. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Akikben van tartás, azok nem pénzért, szerelemből teszik meg.

A k*r*ák, na azok pénzért.

2009. dec. 4. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
51%
szerintem NEM mert felbecsülhetetlen érték
2009. dec. 4. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Legalább a kérdést normálisan fogalmaztad volna meg te degenerált állat
2009. dec. 4. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!