Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Reggeli szex fogmosás előtt?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Reggeli szex fogmosás előtt?

Figyelt kérdés

Kialakuló félben lévő kapcsolatról van szó. Párszor aludtam eddig nála, ő mindig hamarabb kel sajnos. Most is puszikkal keltett, rámmaszott és lefeküdtünk. Sajnos nekem, bár nincs rossz fogam, nem túl kellemes ébredés után a leheletem. Nyelves csók is volt... Ez ilyenkor nem zavaró?? Lehet, hogy a pillanat hevében nem érdekelte, de na... nem akarom, hogy ilyenen múljon a dolog. Nektek mi a véleményetek erről? Köszi!

25N


2021. márc. 14. 11:12
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Fogselyem, Listerine (a brutál kék), elvetemültebbek 3%-os peroxid oldattal is öblögethetnek lefekvés előtt. Ezek elég jól kiirtanak mindenféle kellemetlen szag forrást.

Amúgy meg meg is lehet mondani, hogy a szex oké, de a csók fogmosás előtt neked nem esik jól. Engem is zavarna, ha nem érezném magam elég ápoltnak.

2021. márc. 14. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
85%
Ez attól függ mennyire van begerjedve a párod. Mármint exemmel történt ilyen és akkor engem ez egyáltalán nem zavart, de volt mikor jobban esett mikor ő is meg én is összeszedettebben csináltuk mintsem durr bele reggel. Egyébként igen, a szájápolás engem is érdekel ezügyben, számomra nagyon kellemetlen ha érzem valaki leheletén sőt még a sajátomon is hogy nem a legkellemesebb és nagyon kellemetlen érzés.
2021. márc. 14. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
5%
Ha mélyen beléd élvezhetek, nem zavar a reggeli szájszagod.
2021. márc. 14. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
78%

gyomorból jön ilyenkor, nem tudsz mit csinálni :D

sz@rd le

N

2021. márc. 14. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
62%
A reggeli szex előtt mindkettőnknek kötelező a fogmosás.
2021. márc. 14. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
73%
Ha fogselymezek, szájvizezek és nyelvkaparót is használok akkor nekem reggel nincs kellemetlen szaga a számnak.
2021. márc. 14. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
#6, a nyelvkaparótól öklendezek, a többi meglepően hatékony, nálam is ugyanez vált be.
2021. márc. 14. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
25%
En ilyen szájápolás fetisiszta vagyok, de nekem is büdös a szám, ébredés után azonnal megyek wc-re és ott szájvizezek, utána megyek vissza és úgy szoktam töcskölni az aktuális nőstényt, nem zavar ha büdös a szája, bele szoktam köpni neki.
2021. márc. 14. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!