Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mennyi volt eddig a legtöbb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi volt eddig a legtöbb menet amit 1 napon belül lenyomtatok?

Figyelt kérdés

Nekem 8 volt a legtobb. Es ejfel elott befejeztuk es hajnalban keltunk.


World of Tanks?



2021. márc. 11. 10:21
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

Remélem nem baj, hogy nőként írok, egyszer volt egy barátság extrákkal kapcsolatom, egész hétvégés, ami péntek d.u.-tól vasárnap d.u.ig tartott, nem számoltam, pihenőkkel, evéssel, alvással megszakítva. Aztán hónapokig találkozgattunk, persze ki is mozdultunk.


És a volt barátommal, csak hétvégente tudtunk találkozni és akkor is kb. ez volt. De akkor haverokkal is találkoztunk, vagy elmentünk autót mosni, ezek kivételével, amint lehetett szexeltünk. Volt házon kívül is.

2021. márc. 11. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Egy napra csak egy menet, legalábbis részemről, de azt addig amíg én gondolom. Soha nem is volt több. A lány közben akár többször is elmegy.
2021. márc. 11. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%
Egyik barátnőmmel renszeressen ha együtt voltunk napi 3-4, de volt hogy 7 is meg volt. De ilyenkor pár napig nem kívántam, és már sperma sem jött ki nagyon, és nem is voltam teljesen kemény, ha egymás után 3-4 menet volt. Jobb szétosztva napont többször, 1-2 óra pihenéssel nyaraláskor.
2021. márc. 11. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!