Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk, lányok! Eddig mi volt a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, lányok! Eddig mi volt a legrövedebb menet amit bírtatok? Hány évesek voltatok?

Figyelt kérdés
2021. márc. 7. 21:49
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Én sokáig nem tudtam elmenni szex közben, de miután sikerült utána volt pár rövid menet. Talán ilyen 3-4 perc lehetett a legrövidebb. 21 évesen.

22F

2021. márc. 7. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom hogy pontosan mire gondolsz, de ha jól emlékszem, akkor szexben a legelső max 5 perc lehetett, hokinál a legrövidebb meg olyan 10-12 perc volt. Nem kell röhögni 😂


18/F

2021. márc. 7. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Masztinal 10p

L

2021. márc. 7. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem volt olyan, hogy elmentem néhány perc alatt csajjal. Ha egyedül csinálom, akkor is ki tudom rántani fél perc alatt ha akarom. Mondjuk egyedül bírom tovább. De sajna ha csajjal vagyok akkor is max 10 15 percig tart egy töltet és akkor Már nagyon jó voltam. Nem tudom mit kéne csinálnom hogy jobb legyek
2021. márc. 7. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
78%
Asszem' vagy fél perc :) Pedig nem nyeretlen kétévseként történt, már bőven - fogalmazzunk úgy - igen sok tapasztalattal a hátam mögött. S akkor mi van? Megnyílt a föld, fejbe vágott egy meteorit? Nem. Szépen korrigáltam a "hibámat" és kész :)
2021. márc. 7. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
70%
Hozzáértem a puncihoz, és azonnal elsültem, pedig már nem voltam szűz. Ez volt a legrövidebb, a leghosszabb talán 10 perc volt, ami nettó dugás. 24f
2021. márc. 7. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
54%
Ez a “rövid menet” inkább a pasikra jellemző. L.
2021. márc. 8. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Kb 1 perc. 2 hónapja nem voltam senkivel, és a csaj nagyon szexi volt. A többi menetet jobban bírtam. Csajnak is tetszett, hogy ennyire izgatom.
2021. márc. 11. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!