Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mitől cuki egy férfi nők?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitől cuki egy férfi nők?

Figyelt kérdés
Annyiszor megkaptam már, hogy cuki vagyok, amit egyébként utalok. Sokan mondják, ez csak annyit jelent, hogy nem jössz be az adott nőnek, de nem, mert oda van értem, és akar engem.

2021. márc. 10. 14:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
En ha kapok pl egy szál virágot, figyelmes, kedves akkor mondom ezt. Mindenképp pozitív jelentéssel bír, nálam legalábbis.
2021. márc. 10. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
84%
Ez nem negatív jelentésű, én is szoktam mondani.
2021. márc. 10. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
86%
Miért gondolják a pasik, hogy ez leszólás? :D
2021. márc. 10. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát a cuki az egyáltalán nem negatív. Én is akkor mondom ha valamiért édesnek tartom (bár alapból azt többet mondom h édes vagy mert a pasik a cukira azt hiszik gyerekesnek tartom őket).
2021. márc. 10. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Én meg egyszer azt kérdeztem meg, hogy miért sértődnek meg néhányan, ha cukinak nevezik őket ( https://www.gyakorikerdesek.hu/tini-parkapcsolatok__szerelem.. de ott mindenki azt mondta, hogy neki ez bók. Jó, a te esetedben itt olyan lányokról van szó, akikkel nem vagy együtt, de ahogy a kérdésemben írtam, a saját barátomat is zavarta, ha mondtam rá
2021. márc. 10. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Külsőre mondják, hogy cuki, ezt nem írtam, bocsánat.
2021. márc. 10. 18:35
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

A cukit én is használom és pozitív érelemben, amikor helyesnek tartom az illetőt, szép arca van. Bár rám is mondják a magasságom miatt.

N

2021. márc. 10. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Akkor ilyen nem férfias, de szép arcú férfiakra mondjátok?
2021. márc. 10. 21:36
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Az én barátom férfias, mégis cukinak tartom, pl. ha mosolyog (ő dicséretnek tartja)
2021. márc. 10. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Egy férfias férfi is lehet cuki például a mosolya, vagy ha ilyen barátságos arca van.
2021. márc. 10. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!