Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Vékony kismellű, kis fenekű...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vékony kismellű, kis fenekű lányok mennyire vagytok elégedettek a testetekkel? Könnyen találtok partnert?

Figyelt kérdés

2021. márc. 6. 20:48
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Eleinte zavart engem, hogy nem elég nagy a fenekem és a mellem. Ez leginkább 17-18 éves koromban volt. Aztán rájöttem hogy mi az hogy elég nagy vagy elég jó? Miért lennék rosszabb nő, mert nem D-s kosaram van, vagy mert nincs Beyonce fenekem? Úgy vagyok vele, hogy nem a testalkat határozza meg valakinek a vonzerejét. Igen is szexi vagyok és szeretem magam! Csajok a lényeg csak annyi: Ha magatokat szeretitek, akkor már nem fogtok ezen stresszelni. Akinek meg nem jövök be, azt nem kell beengedni. Ennyi 🤷🏻‍♀️😂 Partnert viszonylag mindenki könnyen talál, a kérdés az, hogy csak szexre vagy amblokk mindenre?! Egyébként nem éreztem soha ilyen téren hátrányban magam, mindig meg volt/van az a kör akinek bejövök.
2021. márc. 20. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Ha volna elég pénzem, első dolgom lenne venni egy ilyet. F50.
2021. márc. 20. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Nekem ilyen alakom van és soha nem volt vele semmi bajom, szeretem az őzike alkatot. Akinek nem tetszik, az keressen túlsúlyos nőt. Partnert egyébként mindig könnyen találok, jelenleg is van 2 összejárós szexpartnerem. Persze párkapcsolatot találni nehezebb.

24L

2021. márc. 22. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Félreértések elkerülése végett, nem az alakom miatt nehezebb kapcsolatot találni, hanem mert nyilván egy párkapcsolatban sokkal többmindennek kell klappolnia, mint egy szexkapcsolatban (utolsó voltam :D).
2021. márc. 22. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!