Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Vékony kismellű, kis fenekű...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vékony kismellű, kis fenekű lányok mennyire vagytok elégedettek a testetekkel? Könnyen találtok partnert?

Figyelt kérdés

2021. márc. 6. 20:48
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
83%
Teljesen elégedett vagyok. Attól hogy kicsi, elég formás. Egy ilyen lány is tud csinosan, nőiesen öltözni, attól függetlenül hogy nincs mit kitenni. Sosem volt probléma párt találni.
2021. márc. 6. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
85%
Teljesen elégedett vagyok vele. Partnert találni könnyű, de olyan partnert találni, akivel belsőleg és külsőleg is passzolunk már nehezebb volt - szerencsére évekkel ezelőtt sikerült.
2021. márc. 6. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
66%

Ja hogy te most erre gerjedsz?

Ilyen nőt akarsz magadnak?

Lányok ti kaptatok már ismerkedős privit a kérdezőtől?

2021. márc. 6. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
77%
Nekem pl pont az ilyen lányok jönnek be. Egyszerűen megőrjítenek.
2021. márc. 6. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
75%
#3-as ki nem lehet találni hogy a hasonló kérdéseket miért írják ki, üdv a GyK világában :D
2021. márc. 6. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
78%
Mostanaban eleg sok sracnak tetszek, de bulikban meg suliban nem voltam központi lany, akiért mindenki tepert
2021. márc. 6. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
83%

Elégedett vagyok. Szeretem, hogy kicsi a mellem, mert kényelmes és az is jó, hogy nincsenek plusz kilók. Kinek kell az?

Partnert azért nem találok, mert egy otthonülő introvertált lekvár vagyok:D de amúgy akadt már jelentkező, csak betoji vagyok ismeretlenekkel szexelni:D

2021. márc. 6. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
54%
7: Hát én még életemben nem vágytam ennyire lekvárra miután olvastam róla :D
2021. márc. 7. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Ok én is felháborító vagyok bisztod, de nekem is az ilyen test az, ami úgy alapból tetszik. És ez nem azt jelenti, hogy bármilyen emberrel tudok, aki ilyen, de arra szeretnék gondolni, hogy nincs baj se velem , se a kérdezővel ha ezt találja szépnek. ne bántsuk már egymást, aki akar ismerkedjen vele, aki meg nem akar az ne. de szerintem nem rossz, amiért kiírta a kérdést, lehet neketek is jó érzés, hogy erre bukik, ha nem is akartok tőle semmit.
2021. márc. 7. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem pasi létemre épp ők jönnek be.
2021. márc. 7. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!