Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van olyan aki rosszlány vagy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan aki rosszlány vagy örömlány, mesélné róla?

Figyelt kérdés
2021. márc. 6. 16:31
 1/5 anonim ***** válasza:
53%
Én csak jó lányokat ismerek.
2021. márc. 6. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
69%

Büdös a munka? Vagy mit vársz?Micsoda nő sztorit?

Ahhoz már igencsak alja vagy ha pénzért teszed szét.

2021. márc. 6. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
mit szeretnél tudni?
2021. márc. 6. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

én pl azt hogyan védekeznek a fertőzések ellen milyen gyakran mennek orvoshoz,

régebben az érzéseik érdekeltek de pl sajnálni nem kell őket aki akarja csinálja aki nem vannak gyári munkák én pl 12 óra kemény melóval keresem meg azt amit ő 1 óra alatt szóval ha mennék valaha nem szégyelleném ki elégíttetni magam.

2021. márc. 9. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

ne érts félre ha te akarsz rosszlány lenni nem javaslom pláne fiatalon van más lehetőség na és könnyen lehet bajod elkaphatsz valamit vagy az óvszer nem véd teherbe esel inkább tanulj akár meló mellett is és nyugodtan élhetsz

ha te akarsz menni akkor is gondold át alaposan az egész életed tönkre mehet 1 dugás miatt pl aids-gyógyíthatatlan mondom ezt úgy hogy én is elgondolkodtam már rajta hisz ha felnézel az oldalra szebbnél szebb nők vannak én meg itt vagyok minden nélkül

üdv 4-es

2021. márc. 9. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!