Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, mit gondoltok arról,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mit gondoltok arról, ha valakit izgat, ha megfájdul a lábatok?

Figyelt kérdés

Már kiskoromban is mindig megnéztem, ha egy lánynak gipszben, vagy fáslizva volt a lába például, de azóta egy fájós bütyök vagy lúdtalp is érdekel.

Ez a gyakorlatban abból merül ki, hogy mondjuk egy kiadós séta után, miután a lány panaszkodik, megmasszírozom a lábát, nagyon élvezem, ahogy enyhíteni tudom a fájdalmat, és ő akár nyög is miatta. Legjobb esetben ezt normál szex követi, csak ez pluszban nagyon be tud indítani.

Még senkinek se mondtam ezt el így, és a legtöbben gyanút se fogtak, hogy nekem ez többet jelent, csak figyelmességnek vették a masszázst, de érdekelne, hogy erről mit gondolnátok?



2021. márc. 6. 15:08
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
87%

Te még nem láttál igazán lábfájós nőt. Két nap alatt elmenne a kedved garantálom.

1. Utálom, ha ott érnek hozzám, ahol fáj.

2. Ha valamim fáj, egész nap nyögök és haldoklok, ha a lábam fáj, még lassúbb és harapósabb vagyok, mint alapból.


Bár nekem általában nem a talpam szokott fájni, az csak ilyen 8-10 órás álló munka, egész napos talpalás után. A térdem érzékenyebb, túl sok terheléstől fáj az egyik oldalon és olyankor egész éjjel csak nyögök, forgolodok, nyűglődök. Semmi nem segít . Még magamat sem tudom elviselni olyankor, más nem tudom, hogy bírná.

2021. márc. 6. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
utolsó, amúgy neked ez mi okozza? még sosem kaptál masszázst?
2021. márc. 6. 17:39
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó vagyok. Van egy pici gerincferdülésem (tini kori.Vékony voltam, gyorsan nőttem, amiatt van). Nos, ez, még ha ránézésre nem is feltűnő, akkor is némi egyenetlen terhelést okoz, és idegi fájdalmat csinálhat. Úgy, hogy hosszsabb vagy egyoldalú terhelés hatására a gerinc úgy nyom valami ideget, hogy a térdben érzem a fájdalmat (legalábbis a doki így magyarázta). Olyan, mintha az izületem fájna, de nem az, csak hasonló érzés és ha fekszek, pihenek csak még rosszabb.De ez ritkán van szerencsére, csak nagyon húzós munkanapok után. Ami vicces, hogy szoktam edzeni, ugyan rendszertelenül, de olyankor végkimerülésig. A lábamat sem kímélem, viszont az edzések után sosem fáj, pedig futógépet is használok, sőt utána inkább megkönnyebbülést érzek a lábaimban, én sehogy sem tudom összerakni, ez hogy lehetséges, de nálam így van...

Nem hat rá a masszírozás. Közben kicsit jobb, de amint abbamarad a masszírozás, újra fáj, ezt csak kipihenni lehet. Meg ami még elég jó rá, bár nekem mindenre gyógyír, az a ricinus olaj, azzal bekenni, vagy borogatni, kb mindent gyógyít.

2021. márc. 6. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
és mit dolgozol? a talpadra sem jó a masszázs?
2021. márc. 6. 18:01
 15/15 anonim ***** válasza:
100%
Olyan a munkám, hogy néha sok órán át állni kell, vagy lépcsőzni, rohangálni, cipekedni, persze sok nyugisabb nap is van, de van hogy nincs pihenő 8+ órán keresztül, na olyankor van baj. Jó a masszázs, szeretem, csak olyankor annyit ér, mint halottnak a csók.
2021. márc. 6. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!