Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit tehet az ember ha nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehet az ember ha nem volt apaképe és csak nők nevelték fel és nem egy kigyúrt tenyészcsődör?

Figyelt kérdés

Sajnos nem volt az életemben férfi minta, de most érzem, hogy anyám wanabe döntése milyen súlyos kihatással van rám!

Nem volt semmilyen férfiminta az életemben, Szakált is azért hordok mert attól legalább férfiasnak érzem magam / nézek ki. De ennyi. A nők megérzik ezt és elszaladnak.

Sportolni nem sportolok mert úgy gondolom csak bunkó-agyatlanok sportolnak. + nem volt előttem minta!!!!

Lenézem azokat akik mély magyarok, meg azokat is akik gyúrnak. Ha meg a kettő együtt van az az én szememben fasiszta!!!!

A férfi viselkedés mintát bunkónak és agresszívnek tartom, de ez kell a nőknek.


Szóval marad a kérdés mit tegyek?

Mikor egész eddigi életemre gondolok elönt a harag és a düh és folyton úyg érzem, hoyg nekem állandóan felül kell kerekednem a többebiek, hogy én több legyek mint ők. Az összes kis laza csávót legszívesebben ledarálnám a rákba, mert ők sikeresek én meg nem.



2021. márc. 4. 14:18
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
93%

Páromat anyukája nevelte fel, mert a kedves apuka megpattant.

Szerintem nagyon jó munkát végzett anyósom, remek ember lett a párom és nem agresszív, se nem bunkó.

A gyerekkoromban volt anya, apa, de tele vagyok mentális zavarokkal, nem recept a jó neveléshez önmagában, hogy van egy anyukád és egy apukád.

Neked sokkal nagyobb és mélyebb bajod van, mint amit előadsz és nem tudod anyukádra kenni, hacsak nem bántalmazott.

2021. márc. 4. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%
Jó lenne felkerni egy psziciàtert, mert nàlad komoly bajok vannak.
2021. márc. 4. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
Oszt miben van nekem bajom?
2021. márc. 4. 14:55
 14/19 anonim ***** válasza:
85%

"Oszt miben van nekem bajom?"

Semmiben, ne aggódj. Felőlünk nyugodtan fortyoghatsz tovább, gyűlölködhetsz, hisztizhetsz, verheted a fejed a falba, vagdoshatod az ereidet, a mi életünk tényleg nem lesz tőle rosszabb.

2021. márc. 4. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
Ha nem tudod megindokolni akkor minek kezdesz bele????
2021. márc. 4. 15:04
 16/19 anonim ***** válasza:
100%
Majd a pszichológus szépen feltárja. De felőlünk nyugodtan fortyoghatsz tovább, gyűlölködhetsz, hisztizhetsz, verheted a fejed a falba, vagdoshatod az ereidet.
2021. márc. 4. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonymousreview60 ***** válasza:
100%

"Oszt miben van nekem bajom?" Ez a stílus, még ha fizikailag vagy szóban nem is(/jellemzően nem) így nyilvánulsz meg, ebben-abban lejön a nőknek, és nem szeretik. Én kilábalóban vagyok ebből a felállásból.

A többiek stílusa valóban karcos, de arra mutatnak rá vele, hogy akármilyen rossz is a helyzeted, az a te felelősséged. Ez azt jelenti, hogy ha meg akarod változtatni, akkor azt neked kell megtenned, és a javulás(/nem javítás) hasznát te élvezed (/te viseled). Ebből a szempontból mindegy, hogy a jelenlegi állapotod oka micsoda (szegénység, abúzus stb), mert a "Világot" ez nem érdekli. Nincs olyan, hogy az eddigi lemaradásodért valamilyen kárpótlást (pl. 7/10-es nőt) kapsz, ha azt most úgy ahogyan vagy, nem érdemled ki/meg.

Az - ha egyáltalán - hogy a szüleid mennyire vétkesek ebben az állapotodban, az más lapra tartozik, de nem a "Világra", hanem magaddal vagy a terapeuta segítségével lehetséges/kell ezt tisztáznod és a jelenlegi állapotodon túllépned.


Ez az Élet egyik szájbab@szott nagy igazságtalansága, hogy a szülő megtesz valamiket, amit bír és amihez nem lusta, majd széttárja karját, és azt mondja: "Mindent megtettem."

A szülő lehet vétkes az állapotodban, de ez az állapot a te felelősséged, mert 1. a szülő sem él örökké, 2. mindenki elsősorban a saját dolgait intézi, és nem a másét.

És ezzel a csomaggal - akármilyen is - neked kell kezdeni valamit, ha nem akarsz olyan - ezek szerint neked rossz - állapotban maradni, mint most. A Világ ad lehetőséget a javításra, de nem teszi meg helyetted (vagy esetemben nekem helyettem).

Minél hamarabb (Nekem 3 év terápiába telt 35 után. Te ne legyél ennyire hülye!) belátod, annál hamarabb és messzebbre jutsz. 25 évesen még nem maradtál le érdemben legfeljebb a laza egyetemi bulikról és a tinidiszkóról. Utóbbiért annyira nem kár, előbbinek "érzését" még bepótolhatod.

2021. márc. 4. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonymousreview60 ***** válasza:
100%
Kérdező, menj pszichológus, mielőbb!
2021. márc. 4. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
100%

Nem az apakép hiányzik neked, hanem az, hogy felelősséget vállalj. Te vagy a felelős magadért. Szedd össze magad, elég idős vagy ahhoz, hogy egyik napról a másikra új emberként élj.


Egyébként ha valami minden nőt elijeszt, ez az elkényeztetett nyavajgás az az.

2021. márc. 4. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!