Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit tehet az ember ha nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehet az ember ha nem volt apaképe és csak nők nevelték fel és nem egy kigyúrt tenyészcsődör?

Figyelt kérdés

Sajnos nem volt az életemben férfi minta, de most érzem, hogy anyám wanabe döntése milyen súlyos kihatással van rám!

Nem volt semmilyen férfiminta az életemben, Szakált is azért hordok mert attól legalább férfiasnak érzem magam / nézek ki. De ennyi. A nők megérzik ezt és elszaladnak.

Sportolni nem sportolok mert úgy gondolom csak bunkó-agyatlanok sportolnak. + nem volt előttem minta!!!!

Lenézem azokat akik mély magyarok, meg azokat is akik gyúrnak. Ha meg a kettő együtt van az az én szememben fasiszta!!!!

A férfi viselkedés mintát bunkónak és agresszívnek tartom, de ez kell a nőknek.


Szóval marad a kérdés mit tegyek?

Mikor egész eddigi életemre gondolok elönt a harag és a düh és folyton úyg érzem, hoyg nekem állandóan felül kell kerekednem a többebiek, hogy én több legyek mint ők. Az összes kis laza csávót legszívesebben ledarálnám a rákba, mert ők sikeresek én meg nem.



2021. márc. 4. 14:18
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
18%

'Az összes kis laza csávót legszívesebben ledarálnám a rákba, mert ők sikeresek én meg nem.'


A siker veszélyes, mert a hozzád hasonló nyálgépek nem bírják elviselni mások sikereit. :P

2021. márc. 4. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
18%
Erről beszélek. :D
2021. márc. 4. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
90%

miért nem akarsz magad lenni?

miért nem keresel olyan példaképet, akit megismerhetsz, és tanulhatsz tőle?

2021. márc. 4. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
85%

Neked valami bajod van, kérdező. Ha a sztereotip férfi viselkedést agresszívnek tartod, akkor először is gyakorolj önkritikát és tanulj önkontrollt és érzelemkezelést, mert úgy tűnik, nagyon rád férne.

Ha jó szülő akarsz lenni, elsősorban tanulj anyádtól (a szülői feladatok többsége ugyanis nem női vagy férfi kérdés, főleg a gyereknek abban az élekorában, amelyből már vannak emlékeid), a többit pedig tanuld el olyan férfiaktól, akiket példaképnek tekinthetsz.

Tessék kezedbe venni az életed, x éves kor felett senkit nem érdekel, milyen volt a gyerekkorod.

2021. márc. 4. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Mert az a gátlástalan viselkedés amit láttam a gimiimben, meg egyszer a konditeremben, taszít! - persze tudom iylen viselkedéssel mint említettem rojtosra lehet kefélni az összes csajt. Csak én ettől különbnek, jobbnak, érdemesebbnek tartom magam akinek kárpótlásul jár a Pi*a mert egész életemben kicsesztek velem.
2021. márc. 4. 14:32
 6/19 anonymousreview60 ***** válasza:
80%

A helyzeted teljesen érthető, és valóban nagyrészt a férfiminta hiányára vezethető vissza.

"Szakált is azért hordok mert attól legalább férfiasnak érzem magam / nézek ki."

Kezdetnek jó.


"A nők megérzik ezt és elszaladnak."

Igen, mert ők azt keresik, ami az ösztönük szerint a gyermeknezéshez (és esetleg a fenntartáshoz) szükséges. Az erős áll pl. megfelelően sok tesztoszteront jelent. Ha ilyen az állad, ne takard el feltétlenül szakállal!


"Sportolni nem sportolok"

Hiba. A sport fitté tesz, és

A fitt ember erősebb ÉS jobban néz ki, jobban reklámozza, hogy - ami potenciál van a génjeiben, az - mennyire jó.

A fittség önbizalmat ad. Amikor kocogok és szálkásabb vagyok, akkor jobban tetszik, amit a tükörben látok.

Fordítsuk meg! Neked egy feszesseggű, erős (nem vastag!), ..., fitttt csaj tetszik, vagy egy edzetlen (és esetleg túlsúlyos)? ... Na ugye!


"mert úgy gondolom csak bunkó-agyatlanok sportolnak."

Messze nem. Ha egy traumatológiai sebész vagy egy bróker nem akar időnek előtte belehalnia stresszbe, akkor a szerhasználat mellett (de inkább helyett) nincs más választása mint az intenzív sport és/vagy a meditáció.


"+ nem volt előttem minta!!!!"

Értem. De ezt el kell engedni.


"Lenézem azokat akik mély magyarok,"

A turbómagyarokat sokan nem kedvelik. Én sem.


"A férfi viselkedés mintát bunkónak és agresszívnek tartom, de ez kell a nőknek."

A megfelelő férfias viselkedés önbizalomteli, határozott, és esetenként bátor. A nők simulékonyabb viselkedése közepette csak úgy tűnik most neked, hogy a férfi viselkedésminta agresszív, mert nem tudsz az egészségesen férfia és az agresszív között különbséget tenni, még.


"Szóval marad a kérdés mit tegyek?"

Gondolkozz el azon, hogy:

1. milyen vagy most,

2. mit akarsz a nőktől,

3. milyenné kell ahhoz válnod, ahhoz hogy elérd,

4. hogyan tudod elérni, és ki(k)től tudod megtanulni.

Ebben rengeteget segíthet, ha van egy barátod, aki ezen az úton jól halad szerinted, aki tanácsot adhat.

Ha ilyen nincs, de akár emellett is, sokat segíthet egy pszichoterapeuta. Nagyon hasonló cipőben járok én is. Terápiára is járok.


"Mikor egész eddigi életemre gondolok elönt a harag és a düh és folyton úyg érzem, hoyg nekem állandóan felül kell kerekednem a többebiek, hogy én több legyek mint ők."

Fúbazzmeg. Ez teljesen én vagyok 3 évvel ezelőtt, csak én alapvetően magamra, aztán a szüleimre haraggudtam.


"Az összes kis laza csávót legszívesebben ledarálnám a rákba, mert ők sikeresek én meg nem."

Én csak irígy voltam rájuk, de nem "haragudtam rájuk", mert felfogtam, hogy lehet hogy nekik sok minden örökletesen meg volt a sikerhez, de én meg nem tettem meg érte eleget.

2021. márc. 4. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Oké hogy ezt leírtad, de hány próbálkozásból vontad le ezt a következtetést?
2021. márc. 4. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
71%
Ne aggódj. Passzívnak jó leszel. Ha mèg ráadásként sub leszel akkor egy főnyeremény vagy, cicafiú. Tanulj meg jól szopni, tágítsd a segged. Úgyis az lesz a vège hogy szopatni, dugni, alázni fognak.
2021. márc. 4. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

#5 ezt a "gimiben rojtosra volt kefélve minden lány" kifejezést ma már használta egy igen frusztált kérdező. csak nem te voltál ez is?

https://www.gyakorikerdesek.hu/szexualitas__heteroszexualita..

(de pont az a válaszát, ahol ezt írta, azóta törölték)

2021. márc. 4. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
ma 14:35, utolsó: Nagyon köszönöm a választ!
2021. márc. 4. 14:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!