Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek lehet hogy bi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek lehet hogy bi vagy melegek?

Figyelt kérdés
Szoval van egy osztalytarsam aki szerintem bi, mert az osztalytarsaimmal a szunetekben meleg dolgokat csinalnak. Pl hogy mu dugast csinalnak, meg visitoznak. Es kb mindig amikor a haverjaival log akkor pl oltozesnel bamulja oket meg mosolyog meg tetszik neki. Nem fejezi ki ennyire de valahogy ugy erzem hogy neki tetszik. Szoval az osztalytarsaim olyan meleg dolgokat csinalnak. Hogy szerintetek lehet bi/ meleg az osztalytarsam meg a tobbi osztalytarsam?Kerdezzetek nyugodtan mert nem tudtam jol leirni mindent

2021. márc. 1. 15:04
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
arra nem gondoltál, hogy lehet, hogy csak hülyéskednek?
2021. márc. 1. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Igen, de olyan magabiztosan csinálják
2021. márc. 1. 15:13
 3/12 anonim válasza:
100%
Pont akkor vicces, ha magabiztosan csinálják. Mi is csináltunk hülyeségeket, amiből ez jött volna le, sőt, mai napig teszünk megjegyzéseket poénból. Ennek ellenére egyikünk se meleg.
2021. márc. 1. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Jo akkor jo, de egy kicsit se lehetseges hogy bi-k?
2021. márc. 1. 15:19
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Van itt egy kis bibi.
2021. márc. 1. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Ezen logika alapján nekem az összes fiúosztálytársam meleg volt, mert mind “dugta” egymást poénból szünetekben.
2021. márc. 1. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
57%

Benne van a pakliban, nekem speciel full heteróként eszem ágába sem lenne egy másik pasival "melegedést játszadozni".

Ettől még lehet tényleg csak hülyéskednek. S akkor mi van, miért akarod tudni??? Az ő dolguk, nem tartozik másra.

2021. márc. 1. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
50%
Általános suli?
2021. márc. 1. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
7 Persze nagyon nem erdekel hogy bi vagy melegek csak amikor latom hogy csinaljak akkor elgondolkozok rajta😑
2021. márc. 1. 16:28
 10/12 A kérdező kommentje:
8 Nem
2021. márc. 1. 16:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!