Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fenekelés után meddig ég a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fenekelés után meddig ég a bőr? Közvetlen utána le tudsz ülni?

Figyelt kérdés

Tenyérrel és max. övvel!

Sérülés nélkül, csak pirosra.


Másnapra a pirosság 100% elmulik? De ettől még ha pl. leülök, érezni fogom vagy már azt sem?


Övvel 50-100 ütés.



2021. febr. 27. 18:18
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
másnapra már jó, le tudok ülni
2021. febr. 27. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi!Közvetlen utána le tudsz ülni? Vagy csak másnap?
2021. febr. 27. 18:21
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Le tudok ulni
2021. febr. 27. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
90%
Engem mikor elfenekeltek pálcával, hetekig nem tudtam leülni, sem háton feküdni.
2021. febr. 27. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Egyénfüggő, mindenkinek más és más a bőrének az érzékenysége, van akinek szinte a semmitől is belilul. Na meg az ütés erősségétől is függ, 1 ütéssel (még övvel is) lehet akkorát hogy kiserken a vér, meg 100 ütést is lehet úgy hogy "pont jó legyen". Ha a te kezedben a szíj akkor erre törekedj. Ha meg te vagy akit elfenekelnek akkor meg arra hogy figyelmes, tapasztalt partnert válassz ne egy műdomocskát.


Ja és feketenadálytő krém, csodákra képes :)

2021. febr. 27. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Tőled függ. Tenyér, szíj nem olyan vészes. már utána is le tudsz ülni. Én tegnap délután kaptam pálcával 15-öt, fájt egy kicsit de estére már csak enyhén. Ma már tudok ülni. A foltok eltűnéséhez kell egy kis idő, de egy hét múlva már nem látszik. A bőrnek meg nem szabad felszakadni!
2021. febr. 28. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy a többiek írták, egyénfüggő. Pálcával szoktam kapni a Tanárnőtől, 10*25 az alapadag, de van, hogy még rájátszunk :). Előtte 10-15 percig aloe verás meg feketenadálytős balzsammal masszírozza a hátsómat, leszíjazva igen erősen ver, épp annyira, hogy ne repedjen fel, de lila, majd fekete hurkás legyen. A negyedik-ötödik sorozatnál már annyira elzsibbad, hogy nem is érzem, innentől bármeddig verhetne.


3-4 órával a gyógykezelés után kezd kellemetlen lenni, ekkor szinte meg se lehet érinteni, másnap már le tudok ülni. Kb. másfél-két hét alatt a nyomok fokozatosan halványulnak, majd eltűnnek.


A verés utáni órákban mindig megfogadom, hogy ennyi volt, elég, nagyon fáj, soha többet, ez volt az utolsó. Aztán 2-3 nap múlva már jó emlékkel gondolok vissza arra, mikor fölhasalok az alkalmi deresre, 4-5 hét múlva meg már megint hívom a Tanárnőt, hogy nem hoztam tesicuccot és nem szeretnék órai munka elégtelent+igazolatlan órát :).

2021. febr. 28. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
engem a pasim szex közbe soxor fenekel a kezevel(ő az uralkodo én a sub). utánna napokig faj picit nehez ülni.
2021. márc. 23. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!