Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak, ti hagyjátok a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, ti hagyjátok a partnereteket szabadon maszturbálni, bármikor, bárhogyan?

Figyelt kérdés
Én nem szeretem ha egy csaj ujjazza magát, vagy bármit feldug magának. A masztinál a csiklójukat simogatják ami kellemes érzés, de ennyi. Én nem akarok klaffogni a csajba mikor dugunk. A pasik sem ujjazzák a seggüket mikor verik, meg piszkálják a heréiket. Szerintem ez a normális. Én a szűk csajokat csípem akik annyira azok hogy felszisszenek mikor becsusszan a kolbi. Ti is így vagytok vele? 22F

2021. febr. 23. 07:05
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%

Lövésetek nincs.

Ez egyszerűen GENETIKA.


Sőt az egyik legszűkebb élményem az volt amikor egy alapból kellemesen szűk csajt úgy kaptam el hogy előttem nem sokkal rendesen megkúrta valaki. Na úgy mégszűkebb volt mert be volt kicsit 'dagadva' a megdolgozástól. :)

2021. febr. 24. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!