Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van itt olyan lány aki imádja,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan lány aki imádja, ha nyalják, de a párjától csak ritkán vagy egyáltalán nem kapja ezt meg?

Figyelt kérdés
Privátot nem fogok írni csak érdekel őszintén!!!!!

2021. febr. 19. 15:58
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Én de csak volt a párom
2021. febr. 19. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
75%
ki is akadnék ha pasim nem nyalna ki rendszeresen
2021. febr. 19. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
79%
Volt ilyen pasim, ment is a "levesbe". Ha nem passzol vele a szex akkor minek erőltetni.
2021. febr. 19. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
96%

Én ^^"


De nem baj

2021. febr. 19. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Én is, és csak nagyon ritkán kapom meg
2021. febr. 19. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Azt mondom, hogy az legyen ex-pár!

Adok-kapok dolognak gondolom az orált.

2021. febr. 20. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Hát igen, az ilyen pasi mehet is a levesbe.

Bocs lányok, de az olyan is, aki hevesen bólogat kinyitott szájjal, "alias" sz...pás, és ha elmentem akkor 2sec múlva a füdőben van már :-).

Mondjuk én imádok taomfinoman sokáig nyalni, illetve megérzem ép akkor hogyan esik neki abszolút jól :-).

Sőőőt, volt egy pár olyan lánnyal dolgom, akiknél a hüvelyükben belül a vénuszcsont mögött közvetlenül éreztem egy kb 1mm széles csikot, ami biszergetően lüktetett, de úgy épp hogy csak. Isteni érzés és azon csúszkált az ujjam, de max fél centiket lassan, um. masszázst kapott ott. Brutál élvezések voltak nekik.

2021. febr. 21. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Èn is
2021. febr. 21. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
72%
Kotelezo
2021. febr. 22. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
0%
inkabb azt kerdezd van e olyan lany aki nem szeretné? Mi az h megy a levesbe, ha nem? Lol, nehogy azt higyjetek hogy egy eleten at kinyaljak a seggeteket is, eljon majd a harmincas-negyvesen korosztaly mikor annak is orultok ha a parotok ratok maszik...
2021. márc. 12. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!