Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Smároltatok már olyan csajjal...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Smároltatok már olyan csajjal vagy palival akinek rossz volt a szája íze? Vagy esetleg orál közben éreztetek kellemetlen ízt?

Figyelt kérdés
Van leghátul egy rossz fogam. Már annyira rossz, hogy szerintem kihúzós. De eléggé félek a fogorvosi beavatkozásoktól.. De attól is tartok, hogy emiatt nem kellemetlen-e a másiknak a csókolózás velem.

2021. febr. 18. 23:18
 1/7 anonim ***** válasza:
77%

Csináltasd meg a fogad. Sajnos elég kiábrándító a szájszag. Főleg ismerkedésnél. Kapcsolatban belefér néha, reggel is érzi az ember a párja szájszagát ébredés után. Viszont ha ismerkedéskor van ilyen gond az eléggé kiábrándító

N

2021. febr. 18. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ahogy az 1# írja. F.
2021. febr. 18. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Csináltasd meg, mert gusztustalan a rothadt szag és fog
2021. febr. 19. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Figyelj!

Nekem is volt hátul rossz fogam, és én is fostam kihuzatni, de ajánlottak 1 orvost, (fizetős) és megérte.

5 rongy a fog röntgen, a húzás plusz 20 rongy.

Tehat 25 rongy, és többet nem kell parázni.

És esküszöm nem fájt.

Mikor a szájpadlás felé szúrták az érzéstelenítő, az kellemetlen, de utána semmit nem érzel.

Ajánlom...

F

2021. febr. 19. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
52%
Sok rossz fogam van hátul, de még sose panaszkodott egy srác se hogy rossz lenne csókolózni velem. Imádok amúgy csókolózni, sokat szoktam és elég sok sráccal volt már.
2021. febr. 19. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Foghuzasert fizetni? Raadasert ennyit?
2021. febr. 19. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy ennyi miatt rossz szájíze lehetne valakinek.
2021. febr. 19. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!