Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Mennyi ideig bírjátok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Mennyi ideig bírjátok vagy bírtátok szex nélkül?

Figyelt kérdés
Mennyi volt a leghosszabb idő és mennyire viselt meg titeket a szexhiány? Gondolataitokat mennyire tudjátok elterelni? Mi forgott főként az utolsó napokon a fejetekben?
2021. febr. 18. 11:23
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
1 év
2022. jan. 19. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az lenne a megváltás, ha úgy élném le az életemet hogy még csak szóba sem kerülne a szex!
2022. jan. 19. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
95%
Szex nélkül bármeddig. Maszturbálás nélkül 2-3 nap is sok.
2022. jan. 19. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
75%

Ezzel én is így vagyok! A masztinál nem kell bohóckodni senkivel, az csak rólam szól. A szexben szinte sosincs orgazmusom, sőt félúton a kedvem is elmegy tőle.


Ha magamnak csinálom garantált az orgazmus, a fantáziámban meg az van amit én szeretek.

2022. jan. 19. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
57%

Amiota elvesztettem a szuzessegem, azota kb 1.5 honap.


3-4 nap utan mar erezni szoktam hogy valami nem oke, 2 het utan feszult vagyok, akkor mar be be csuszott 1-1 alkalmi szex.


Olyankor az a megvaltas...

2022. jan. 19. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
61%
Eddig egy hét volt a maximum. Már kikészültem addigra.
2022. jan. 20. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
38%
Na majd ha férjhez mentek, elmúlik a libidótok!
2022. jan. 20. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
52%
A nők nagy része sokáig, évekig is bírja, kis részük a szex kedvelő csak.
2022. jan. 20. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
19%

18. Ilyet ki ne mondj! A nők igen is szeximádók! Mind! Aki nem az, arról meg a pasik tehetnek mert ultra bénák. Szóval olyan nincs hogy egy nő full béna, nulla libidó, gátlások, rossz neveltetés, pszichés problémák, asszexualitás... Vagyis van, de arról is a férfiak tehetnek. Ha egy nő undorodik az oráltól zsigerileg, az is a férfiak hibája, csúnya a farka, a nő csúnyáját sem tudja nyelvvel izgatni.


Tehát azt állítani hogy a nők egy szűk rétege szeximádó, a többség meg elvan szex nélkül is, esetleg taszítja már a szex gondolata is, Isten káromlás a javából!


Valójában a 40 feletti férfiak már sz*rt sem érnek, ugyanis ekkora már alig van szex ebben a korosztályban, főleg házasságokon belül. Ez mind mind a férfiak hibája!

2022. jan. 20. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
100%
1,5 év. De minden nap volt maszti. A szex hiányzott, de olyan béna pasikat fogtam ki egymás után, hogy idővel úgy gondoltam inkább megoldom magamnak. Aztán szerencsére találkoztam olyannal, aki tényleg jó az ágyban (is).
2022. jan. 20. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!