Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Ti összejönnétek egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti összejönnétek egy olyan 22 éves férfival, aki az anyjánál lakik, viszont van stabil munkahelye, megtakarítása és van saját autója?

Figyelt kérdés
2021. febr. 18. 11:09
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
22 évesen (ha nem jon kozbe semmi) akkor eppen hogy befejezHETI az egyetemet. Hol legyen mar sajat háza?
2021. febr. 18. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
14%
Nem leszek ezzel népszerű, de 22 évesen szerintem még nem férfi valaki. Sőt, sokan még 30 évesen se.
2021. febr. 18. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
4%
#12-nél a pont :) de szerintem a kérdező sem cafka, csak mérlegel. Mégis mit hisztek? Hogy mi, nők akármilyen jöttmentnek elhisszük, hogy ha terhesek leszünk tőle, nem hagy majd éhen halni? Azért ahhoz kell ám a hajlandóság, hogy már idejében elkezdje az ember megteremteni rá a kereteket - mindkét fél részéről. Akik leribizitek, remélem, szeretitek a csóró hajléktalanokat annyira, hogy hozzájuk menjetek/elvegyétek őket ;) ilyen mentalitással mást nem érdemeltek.
2021. febr. 18. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%
13-as te vagy az aki nem érdemel senki normálisat!!! Mégis mi a baj azzal, ha valaki 22 évesen nem szórja a pénzét albérletre? Ahogy pedig a kérdésben is ott van VAN MUNKÁJA és VAN AUTÓJA, tehát egyáltalán nem csóró, nem léhűtő és nem is hajléktalan. De tudod mit? Ha ilyen rosszindulatú krva vagy én meg kívánom neked, hogy szerezz egy gazdag pasit aki majd sose fog szeretni és tisztelni! Oszt majd szűjjééé a gazdag csávónak aki majd jól félrekúr!
2021. febr. 18. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!