Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogy tudnék segíteni neki?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudnék segíteni neki?

Figyelt kérdés

Én szűz vagyok, párom nem. Neki egy előző kapcsolatából vannak rossz tapasztalatai (lelki szempontból). Mikor pettingelünk nem szokott gond lenni a merevedéssel, múltkor meg szerettük volna próbálni a behatolást, de sajnos merevedési zavar volt. Teljesen megértem, ha a múlt hatással van rá, igyekszem mindig megnyugtatni, meghallgatni. Tudnék még tenni valamit?

21/L



2021. febr. 16. 23:44
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
35%
Szegénynek agyára ment a saját szüzessége, már másokét is jobban akarja tudni. :D
2021. febr. 17. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
82%
Bocs, hogy beleszólok, de kérdező, miért te mit tettél? 😅
2021. febr. 17. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 A kérdező kommentje:
Hülyeséget írt, illetve folyamatosan "vádolt",nem engedett a saját szűk látóköréből
2021. febr. 17. 00:21
 24/32 A kérdező kommentje:
De nem szeretnék ezen vitatkozni :) vele már lezártam
2021. febr. 17. 00:23
 25/32 anonim ***** válasza:
57%
Attól mert vádaskodott (talán jogosan talán nem ezt senki nem tudja) még nem jelenti azt hogy jogos van neked vagy másnak őt szidni. Főleg ha utána még kikéred magadnak hogy a te sértésedre mert válaszolni...
2021. febr. 17. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 A kérdező kommentje:
Lehetséges
2021. febr. 17. 00:26
 27/32 anonim ***** válasza:
67%
Bírom, hogy amikor egy teljesen ártalmatlan kérdésbe beleáll egy kötözködő bunkó, akkor az ilyen igazságlovagok sehol sincsenek.
2021. febr. 17. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
29%
Persze, könnyű mindent az exre fogni... Meg se fordult a fejedben hogy veled van a baj? Nem voltam még ilyen helyzetben szóval nem tudom melyik félt mennyire viseli meg ez lelkileg, de elég faramuci helyzetnek tűnik. Azt mondod hogy amíg ujjaz áll neki aztán eljutna a lyukig és lekonyul? Ez szerintem nem az ex hibája. Hacsak nem reszelő volt a p-nájában..
2021. febr. 17. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 A kérdező kommentje:

Nem csak testileg lehet valakinek gátlásokat okozni, hanem lelkileg is

De azt mondta többnyire ezek már nem jönnek elő benne (most lehet épp igen), de fáradt is volt lehet az is benne lehetett a dologban

2021. febr. 17. 07:10
 30/32 anonim ***** válasza:
89%

Hűha úgy látom csak azt fogod fel ami neked tetszik; az ex a hibás vagy fáradt volt..

Hahó. Ott van az a válasz is hogy TE VAGY A HIBÁS

2021. febr. 18. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!