Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A legjobb akarok lenni az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A legjobb akarok lenni az orális szexben, de a barátnőm ezt nem akarja?

Figyelt kérdés

Már az elején megjegyzem, hogy ez egy régóta tartó tartós kapcsolat. Több mint 5 éve vagyunk együtt problémák nélkül. Valamiért bekattant nálam, hogy fejleszteni szeretném a “nyalás” tudásomat, ezért feltettem itt is egy kérdést, hogy lányok ti hogyan szeretitek. A cél az, hogy a lehető legnagyobb orgazmust érjem el vele, hogy azt gondolja a barátnőm, hogy én nagyon tudom, mit kell odalent a nyelvemmel és a kezemmel csinálni. Persze a páromat is kérdeztem, plusz utána olvastam a neten is, hogy hogyan szeretik. Eljött a nagy este, beleadtam minden tudásomat, nem elnyújtva, de nem is sietve, az ő gyönyörét szem előtt tartva. 3x sikerült elelveznie, plusz a hangokból és a teste reakciójából gondolom, hogy jól sikerült. (Normál esetben 1x megy el, és sokkal visszafogottabb)

Viszont nem mondott semmi különöset rá, ezzel pedig kissé kedvem szegte. Lányok ti hogyan reagálnátok le az ilyent? Mármint a párotok küzd, akar titeket nagyobb gyönyörben részesíteni, de ahelyett hogy támogatnátok, úgy tesztek, mintha ez nektek nem is lenne olyan fontos.


2021. febr. 16. 22:45
A kérdező szavazást indított:
Jó lenne ha ilyen párom lenne, aki fejlődni akar
Úgy reagálnék mint a barátnőd, ez nekem nem fontos annyira
17 szavazat
 1/9 anonim ***** válasza:
91%
A három orgazmus nem elég beszédes reakció?
2021. febr. 16. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Én szoktam közben dicsérni, meg mondani hogy szeretem, de a hangokból neki is leesik. :D

23n

2021. febr. 16. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
73%

Mert amúgy mit vártál? Dobogóra állít, rádadja a győztes szalagot meg a 1st medált és pezsgőt bont tiszteletedre?


Az orgazmus az csak orgazmus. Rendben van, hogy jól csinálod, igyekszel, meg minden, de ettől függetlenül ez nem olyasmi lesz, ami egetrengetően megváltoztat téged a barátnőd szemében.

2021. febr. 16. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Mintha a barátomról olvasnék, csak ő a barátaitól kért tippeket. Az, hogy fejlődni szeretnél az egyik lehető legjobb dolog, és semmi ne szegje a kedvedet ebben.

Nem tudom, hogy a barátnőd alapvetően milyen (halkabb, beszédesebb, hamar kifullad, stb), de amikor nálunk volt az első "hűha, ez most más", akkor egy fáradt úristenezésen kívül másra nem futotta. Másnap mondtam neki, hogy érezhetően jobb volt, de nem mindenki beszédes ilyen téren.

25/N

2021. febr. 16. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Hát ezek szerint ő nem egy beszédes fajta. Nem vártam egyébként hogy megveregeti a vállamat, de valahogy a tudtára lehet adni a másiknak, hogy értékeled azt, hogy igyekszik és ezáltal neked lesz jobb. Érdekes lenne egyébként az, hogy fordított helyzetben a férfiak hogyan reagálnának arra, ha a barátnő akarna jobban szopni...
2021. febr. 16. 23:19
 6/9 anonim ***** válasza:
Miért, szerinted hogy reagálnának?
2021. febr. 16. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Szerintem újjonganának örömükben.
2021. febr. 17. 00:00
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
És az vajon a nő szándékainak szólna, vagy inkább "ez az, végre jól le leszek szopva" örömködés lenne?
2021. febr. 17. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

nem biztos, hogy annyira jólesett neki. El lehet sülni anélkül is, hogy igazán jó lenne. Pasiként is el tudok sülni, úgy, hogy utána nem is esik igazán jól.


Jobb néha az egy, de az hatalmasat robbanjon.

2021. febr. 17. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!