Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, szexeltetek már átlag...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, szexeltetek már átlag feletti péniszű szűz pasival? Ha igen, lent pár kérdés!

Figyelt kérdés

Mekkora volt neki kb., hosszra, vastagságra?

Hány évesek voltatok és hányadik partneretek volt?

Alkalmi volt, vagy kapcsolat?

Gumival csináltátok, vagy hova élvezhetett?

Milyen volt a szex vele, hogy bírta elsőre, hányszor élveztetek el?



2021. febr. 15. 09:42
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
62%

#20 jol mondod

Valoszinuleg azert találkozunk nagyobb méretű partnerekkel , mert akiknek nagyobb van az átlagnál azok mernek kezdeményezni, ha 1000 pasit nézünk 10 nőre , 10 pasinak van 18-20+ os és 5 nek 14-18, az 1000 bol eleg kicsi de csak ez a 15 pasi kezdeményez igy a 10 nőnek ez lessz a mérvadó ha megkérdezi mekkora az átlag amivel találkoztam

2021. febr. 15. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
32%
Mindenki olyan okos annyira megy nekik ez a statisztika. Evek óta van egy 20 centis fém vonalzóm. Belém égett már hogy mekkora, mivel napi szinten használom. Ennek fejébe mondom a következőt. Több nagy farokkal találkoztam mint kicsivel. A 16-17 általában mindenkinek megvolt. Ez tényleg az átlag. Konkrétan en 2 ferfit emelnék ki nagymeret ügyben. Az egyik kapasból az első párom volt. Lehet mondani h kamuzok, de én azota se láttam akkora kukit mint az övé volt. Ha az nem volt 22 centi, akkor semmi, és abbol a fajtából amit nem tudsz összefogni egy átlagos női kézzel.Lovagolni csak óvatosan tudtam, kiskutyában meg nagyon vigyázni kellett h ne szaladjon be igazán, mert fájt na. Ettől függetlenül nem volt problémánk ebből, rohadt szerelmesek voltunk, és 0-24ben őt kívántam. A hecc az hogy ki se nézte volna az ember belőle, olyan kis aranyaos volt, nem egy csajózógép. Gumival védekeztünk, néha gumi nélkül, megszakítással. Általában akkor ha elfogyott a gumi. Változó volt meddig bírta, én minimum 2x mindig elélveztem. Ekkor 15 evesek voltunk. Azota azert meg nyilván volt pár ferfival dolgom, és tény hogy ekkora senkinek nem volt. Egyszer lemértem az egyik pasim cerkáját. 18 centi volt, bár ki nem néztem volna belőle, hogy az tényleg annyi, kissebbnek tűnt. Szóval az én szemem lefelé kerekít, erdemes megemlíteni. Egy masik illetőnek állítasa szerint 20centi volt, amit én valóban reálisnak gondolok, itt már a látvány is borzongató volt, itt is volt hozzá egy arányos vastagság, őt még körbe értem épp egy kézzel. Ez a kapcsolat tiszavirág életű volt, bitang jó volt vele, mondhatni azóta hogy szakítottam az első barátommal, azóta eddig a parneremig senki sem tudott úgy elintézni mint ő. Mindenki eljuttatott a csúcsra, de közel sem ezen a szinten. Ha eszembe jut, én máig megremegek. Egyetlen hozzám közel álló férfit se a merete alapján osztályozok, csak válaszoltam a kerdésre.
2021. márc. 1. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
55%
24/5! Mint a lónak! Bevágta tövig, a szemeim felakadtak! Kb. 2 percet bírt, a p.inámba élvezett.
2021. márc. 1. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!