Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért állít le a barátnőm és...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért állít le a barátnőm és mondja hogy ő nem tud elélvezni, mikor pontosan tudja hogy ha azt folytatom akkor elmegy? Inkább megvonja magától az orgazmust?

Figyelt kérdés
Hónapok óta mindig leállított, pedig láttam rajta hogy nagyon élvezi, és el tudna menni. Ezért szépen lassan addig kísérleteztem amíg rájöttem mitől tudna igazán nagyot élvezni. Tegnap este mikor én elmentem, kivettem a farkam, 2 ujjal benyúltam, ujjaztam, a másik kezemmel a csiklóját ingereltem. Persze sikongatott hogy hagyjam abba, de akkor is folytattam és kb 2 perc után elég nagyot élvezett. Még utána is remegett, zihált, átöleltem ő meg csak annyit mondott köszönöm. Eddig mégis mi értelme volt ezt hónapokig megvonni magától? Miért csinálják ezt nők? Több barátomtól hallottam hogy ők is voltak ilyen nővel. Félnek az orgazmustól, vagy mi? Ha valaki tudja a választ annak köszönöm, mert a barátnőm annyit mondott hogy hülyeség és fátylat rá, és legyen ilyen többször mint tegnap, de én meg akarom érteni. 28F

2021. febr. 15. 06:35
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem csak eljátszotta, hogy hagyd már békén...
2021. febr. 15. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
53%
Ha elélvezett és jó volt neki akkor nem rontottál el semmit. Valószínűbb hogy simán csak élvezni akarta a pillanatot, elnyújtani az élvezkedést. Kb. mint amikor magadnak vered, el tudnád intézni két perc alatt is, de mégis direkt élvezkedsz még egy ideig.
2021. febr. 15. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
81%
olvasgatva a válaszokat, sajnálom hogy ennyi nõtársamnak kell színlelnie a csúcsrajutást, csak mert a férfiak egyáltalán nem veszik a fáradságot, hogy utánanézzenek a nõi test mûködésének. ha nem élvezünk el meg megy a hiszti.
2021. febr. 15. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
81%
Néhány lány arról számol be, hogy orgazmus előtt olyan érzésük van, mintha pisilniük kellene, lehet vele is ez van, és félt hogy bepisil
2021. febr. 15. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
30%

13as

Én pl minél többet próbálok tanulni a nőkről, annál több ellentmondásos véleményt, tapasztalatot találok. Egyiknek az a baja, hogy nem dugja keményen a pasija, a másiknak az a baja, hogy túl heves. Semmi sem jó.

2021. febr. 15. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!