Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért állít le a barátnőm és...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért állít le a barátnőm és mondja hogy ő nem tud elélvezni, mikor pontosan tudja hogy ha azt folytatom akkor elmegy? Inkább megvonja magától az orgazmust?

Figyelt kérdés
Hónapok óta mindig leállított, pedig láttam rajta hogy nagyon élvezi, és el tudna menni. Ezért szépen lassan addig kísérleteztem amíg rájöttem mitől tudna igazán nagyot élvezni. Tegnap este mikor én elmentem, kivettem a farkam, 2 ujjal benyúltam, ujjaztam, a másik kezemmel a csiklóját ingereltem. Persze sikongatott hogy hagyjam abba, de akkor is folytattam és kb 2 perc után elég nagyot élvezett. Még utána is remegett, zihált, átöleltem ő meg csak annyit mondott köszönöm. Eddig mégis mi értelme volt ezt hónapokig megvonni magától? Miért csinálják ezt nők? Több barátomtól hallottam hogy ők is voltak ilyen nővel. Félnek az orgazmustól, vagy mi? Ha valaki tudja a választ annak köszönöm, mert a barátnőm annyit mondott hogy hülyeség és fátylat rá, és legyen ilyen többször mint tegnap, de én meg akarom érteni. 28F

2021. febr. 15. 06:35
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
64%
Az exem dettó ilyen volt...
2021. febr. 15. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
És ő elmondta az okát?
2021. febr. 15. 06:45
 3/15 anonim ***** válasza:
78%
Talán még szègyenlős előtted, nem oldódott fel.
2021. febr. 15. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
45%
Nők, még ők sem értik magukat.
2021. febr. 15. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
olyankor szoktam leallitani amikor kellemetlen, faj amit csinal de nem akarom lelombozni mert amugy nagyon lelkes. lehet te se vagy akkora kiraly mint hiszed
2021. febr. 15. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

5ös

Arra gondolsz, hogy csak megjátszotta a csaj az orgazmust, csak legyenek túl rajta? Ez nincs kizárva.

2021. febr. 15. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is úgy van, ahogy az 5-ös 6-os mondja.

Attól mert gyorsan, erősen csinálod, és az neked jól esik amikor vered a f@rkad, nekünk nőknek inkább kellemetlen... 29/N

2021. febr. 15. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Volt ilyen nekem. Nem élveztem ahogy a barátom csinálja, de ő eldöntötte hogy nekem ettől lesz orgazmusom. Ha tényleg nem volt utána teljesen kiakadt, szóval egy idő után inkább eljátszottam hogy milyen jó volt és orgazmusom volt, mert nagyon kellemetlen volt és fájt.
2021. febr. 15. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
46%

Nem tudom de én is megpróbálóm ellökni a barátomat. Illetve kérni hogy hagyja abba. Pedig mindig igazi orgazmusom lesz. Volt olyan, hogy egy szexpózba akartam ellökni, mert nagyon intenzív volt. Őszintén szerintem mi nők se értjük miért tesszük ezt. Pontosabban én biztos nem jöttem rá, pedig nagyon élvezetes vele a szex.

18. Lány

2021. febr. 15. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
44%
A legjobb amit tehettél, hogy csakazért is elélveztetted, lehet párszor megteszed és függő lesz, lehet épp ezt akarta elkerülni. :)
2021. febr. 15. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!