Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Méretes srácok! Áldás vagy átok?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Méretes srácok! Áldás vagy átok?

Figyelt kérdés

Ti, akik meglehetosen meretes himvesszovel rohangaltok, mondjuk 20+,

milyen vele az elet? Nehez? Konnyu? Irjatok le a jo, illetve rossz oldalat a dolognak, minden teren.



2021. febr. 13. 18:24
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
83%
Hát, 20+ cm nincsen, csak 18, de én alapvetően elégedett vagyok vele. Panasz nem nagyon volt rá, viszont annál több dicséretet meg bókot kaptam miatta szex előtt/után/közben, ami még akkor is jólesik nagyon, ha tisztában vagyok vele, hogy a teljesítmény nem feltétlenül csak a méreten múlik. Emellett például jöttem már össze úgy lánnyal, hogy korábban jókat hallott rólam meg a méretemről, és utólag bevallotta, hogy eléggé izgatta a fantáziáját a dolog. Szóval ilyen szempontból is hasznos. :)
2021. febr. 15. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!