Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Különleges volt az első szex?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Különleges volt az első szex? Baj ha nem volt az?

Figyelt kérdés
2021. febr. 13. 10:31
 1/8 anonim ***** válasza:
39%
Legtöbben balf**zok a szexualitáshoz. Úgy 80-90%-ban egyáltalán nem különleges, de nem csak az első, hanem semelyik.
2021. febr. 13. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
80%
Nekem jó volt.. :)
2021. febr. 13. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
30%
Elég nagy baj, frigid leszel......ezt nagyon megjártad!
2021. febr. 13. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
92%

Nyagyon ritkán az. Nem baj. Majd lesz jobb ha összeszoktok.

Kell 8-10 együttlét ehhez.

2021. febr. 13. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
82%
Nem volt különleges, de nem is volt rossz. S ahogy a #4-es írja, ahogy megtanulod elengedni magad úgy egyre jobb és jobb lesz, főleg ha ugyanazon partnerrel folyamatosan összecsizolódsz.
2021. febr. 13. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

az első nem volt túl különleges bár vártam rá nagyon

utána egyre jobb lett

ezt is tanulni kell

és megfelelő partnert választani,

2021. febr. 13. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
65%

Hát talán az volt de nem jó értelemben.


21 éves voltam, félénk, ezért elmentem egy prostihoz, mondtam neki, hogy mi a helyzet, nem tudtam elmenni az 1 óra alatt, amire felajanlotta, hogy mivel szűz vagyok ha szeretném megprobalhatjuk gumi nélkül, szóval életem első aktusa úgy történt higy beleelveztem gumi nélkül egy prostiba, aztán teljesen bűntudatom volt, sétáltam hazafele, elég nyomasztó volt az egész nekem utána, de út közben találkoztam 2 munkatársammal, az egyikőjük lány volt, épp iszogatni tartottak, hát akkor úgy éreztem jol fog esni, elmentem velük, berugtunk, majd összebalyodtam a lánnyal, szóval 1 este 2 lány.

Érdekes helyzet volt.

2021. febr. 13. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem volt az. Itt találtunk egymásra, 16 évvel idősebb volt tőlem. Minden pózban berakta azt annyi. 2x csináltuk egy este, de semmit nem éreztem.
2021. febr. 16. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!