Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Létezik ilyen örömlány?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik ilyen örömlány?

Figyelt kérdés
Véleményem szerint úgy lenne jó a rosszlányokon ha végig franciázik a csaj,majd elmennék a szájába,úgy lenne az igazi,nem úgy hogy jól felizgat végig szopja,majd a végén én verjem ki magamnak.Ez milyen már? Sokan emlitik a b nő feelinget,hát szerintem ennek nyomát sem látom,hisz egy b nő még le is nyeli jobb esetben.De én nem kérem tőlle hogy nyelje le,ki is köpheti törlökendőbe.Csak végig csinálja.Sajnos ezt még senki nem csinálta meg nekem,félek hogy ez csak a képzeltembe létezik.
2021. febr. 13. 09:05
 1/10 anonim ***** válasza:
86%
Öö honnan szeded, hogy nem csinálja végig bármelyik örömlány? Ha a szájába nem is engedi, akkor is befejezi neked kézzel az arcára. Amugy csak mondom, olyan lánnyal akivel nem vagy összeszokva, sokkal jobb, ha magadnak fejezed be, mert legalább nem rontja el az orgazmusod, ha nem megfelelő tempóban csinálja.
2021. febr. 13. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
86%
Egyeztesd le előre az igényeidet a jelöltel telefonon...
2021. febr. 13. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
92%
Hat en nem is kaptam annyit mint egy igazi oromlany mégis lenyeltem buliban is. 20L
2021. febr. 13. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
86%
Ezt simán megcsinálják. Persze nem ingyen.
2021. febr. 13. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

ma 09:10


"nem csinálja végig bármelyik örömlány?"


sok még gumiban is csinálja a franciát is,nemhogy végig naturba..

2021. febr. 13. 10:26
 6/10 A kérdező kommentje:

ma 10:16



Álmaidban bioztos.Szerinted én ingyen kivánom,amikor örömlány volt a kérdésbe?

2021. febr. 13. 10:28
 7/10 anonim válasza:
100%

Sokan megcsinálják, akkor keress másik lányt ilyen egyszerű🤷‍♂️


Valaki még azt is beválalja hogy gumi nélkül szexel, nekem sajnos csak 1szer volt hozzá szerencsém.

2021. febr. 13. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Az ilyet illik előre tisztázni. Hogy mit nyújt a pénzedért.

Látta hogy kis lúzer vagy és úgy volt vele hogy minek starpàlja magát.

Legközelebb hozzád se ér csak levetközik, te nèzed és kivered.

2021. febr. 13. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező! Nem kérek privátot, azt az örömlányoknak tartogasd! ;)
2021. febr. 13. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Igen létezik: úgy hívják "natúr francia végig". Megkérdezed hogy vállal-e ilyet. Sok lány nem, de van aki meg igen. Mondjuk azért arra számíts, hogy aki vállal az nem csak neked fogja megcsinálni, szóval gusztus dolga bro' hogy akarsz-e natúrban franciázni olyan prostival aki lehet azon a héten már a 20. brokit kapja le telibe.
2021. febr. 13. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!