Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Extrém kövér örömlány/+180...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Extrém kövér örömlány/+180 kg/ létezik Magyarországon?

Figyelt kérdés
Sehol nem találtam ekkora méretűt,hátha ismer valaki ilyet.Óriási idomokkal rendelkező nőkhöz vonzódom.

2019. jún. 24. 08:15
 1/6 anonim ***** válasza:
28%

Félig már a,sírjában egy ilyen lány. Ráadásul a haj miatt még az arca is el van torzulva,. Hogy lehet a zsirra izgulni.

Jó mondjuk ott hajtasz rajta puncit ahol akarsz ...

De azért ehhez is gyomor kell

2019. jún. 24. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ízlések és pofonok.....
2019. jún. 24. 08:34
 3/6 anonim ***** válasza:
69%

Szerintem egy lány maradjon 130 alatt, inkább 100 körül.

Ilyen extrém méretű prostit azért nem találsz, mert nem nagyon van rá igény. Elenyésző a hozzád hasonlóak számí, abból meg nem tudja fenntartani magát, ha meg nem keres jól a qrvázással, akkor mi értelme...

2019. jún. 24. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Logikus,amit írsz,de abban nem vagyok biztos,hogy nincs rá igény.Viszonylag sok férfi kedveli a hatalmas idomokat.
2019. jún. 24. 11:48
 5/6 anonim ***** válasza:

nem hiszem hogy örömlány lenne de extrémnek extrém

https://www.gyakorikerdesek.hu/fogyokurak__egyeb-kerdesek__9..

2019. jún. 25. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Igen, összesen 1et láttam, de nem budapesti.
2019. jún. 26. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!