Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ki az aki rajtam kívül még...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki az aki rajtam kívül még azért jár szexshopba hogy a többi vásárlót figyelje?

Figyelt kérdés
Én régen azért mentem hogy csajokat figyeljem és a viselkedésük, vásárlásuk alapján kitaláljam a sztorijukat. Még eladónak is jelentkeztem, de sajna nem vettek fel. Sajnos mostanság nem lehet járni.

2021. febr. 12. 16:03
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
72%
“Mentálisan jóval erősebbek vagyunk” - ezen jót nevettem. Nem vagytok ti mentálisan erősek, sőt súlyosan sérültek vagytok, hogy azzal töltötök el 30-40(!!) perceket, hogy műpuncikról kérdezgettek egy vadidegen nőt. Látszik, hogy valódi puncit az életben nem láttok, azért lett belőletek ilyen creepy kukkoló, és azért élitek a fél életeteket egy szex shopban. Ez nem erő, hanem szánalom.
2021. febr. 12. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
23%

Szerintem itt azert az eroskodok osszemosnak 2 kulonbozo dolgot. Miert ne lenne normalis, hogy valaki tobb idot tolt a boltban, akar 30-40 percet. Ruhaboltban is elnezelodtok annyit, meg tobbet is. Sztem aki elotte nem csinalta meg a nezelodest a neten, az eloben fog. Az eladok meg tobbnyire jolkepzettek, empatikusak, tudjak, hogy nem gumicsizmat arulnak, najo sexshopban epp azt is:)

Szoval a nezelodok nagy resze, azert nem kukkolo.

Aztan meg ha valaki kukkolni akar a shopban, hat kukkoljon. Ezzel sincs baj addig, mig el nem kezdi kovetni vmelyik masik vasarlot es zaklatni.

2021. febr. 12. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!