Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szexshopból milyen síkositót...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szexshopból milyen síkositót érdemes rendelni? L

Figyelt kérdés
Eddig masculant vettem, de iszonyat megdrágult, másikkal nincs tapasztalatom.
2020. máj. 15. 16:44
 1/10 anonim ***** válasza:
82%
kerdes, hogy hova szeretned. popsihoz nekem szilikonos izomlazitos valt be - a vizes felszivod is ragados vacak lesz.
2020. máj. 15. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
83%

Szerintem egyértelműen a német Aquaglide-ot érdemes venni, X éve azt vásárolom, a klasszik alaptermékét, az Originalt, ami bőrgyógyászatilag és klinikailag is vizsgált, vízbázisú, még orvosi alkalmazásra is megfelelő síkosító gél. De ma már ez is termékcsalád, nézz körül, esetleg valamelyik változata jobban tetszik-e. Nekik is van pl. análra készített, ami ellazítja a végbélzáróizmokat, illetve én most beújítottam egy hígabb típust, az Aquaglide Liquid-et, mert még jobb volt az ára abban a shopban, ahol én vásárolok, mint az Originalnak.


Arra figyelj, hogy nagyon sok helyen lehet kapni, de érdemes megtalálni azt a szexshopot, ahol jó az ára, mert jelentős különbségek vannak, én egyszer beszoptam, hogy egy kisebb tubust vettem (1 milliliterre számolva) sokkal drágábbért, mint amennyibe „törzshelyemen” egy nagy tubus kerül. Ha jól emlékszem, DM-ekben is borsos az ára, ott sem érdemes venni.


A szilikonossal meg arra ügyelj, hogy valóban sokkal tartósabb és jobb az anális szexhez, viszont a gumit tönkreteszi, tehát olyannal análozz, akire nem kell húzni óvszert.

2020. máj. 15. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
82%

ööö én évek óta kókuszolajat használok...

természetes sokáig síkosít lassan szívódik fel nem allergizál és semleges íze illata van nem bántja sem a latex sem más óvszert

illatosíthatod 100% olajokkal, masszázsra is alkalmas sőt ha azzal kezded akkor nem kell váltani sem

utána könnyen lemosható de maradhat is mert jót tesz a bőrnek


síkosítót arra veszem ha íze illatra vagy extra hülyesége vágyom :)

pl van UV fényre világítós is, meg mentolos,

2020. máj. 15. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Kókuszolaj punciba is??
2020. máj. 15. 17:51
 5/10 anonim ***** válasza:
82%

igen mehet.

én joni/lingam/prosztata masszázshoz használom évek óta eddig nem volt senkinek sem panasza.

2020. máj. 15. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Kb. mindentől allergiás tüneteim lesznek :D inkább nem próbálom ki
2020. máj. 15. 17:55
 7/10 anonim ***** válasza:
82%
ja annyi még h érdemes picit megmelegíteni használat előtt. nekem egy cumisüveg melegítőben van az nyomos adagoló benne.
2020. máj. 15. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
45%

fura lenne h egy kemikáliától mint ami a síkosító nincs tüneted de egy holt természetes anyagtól van...

inkább fordítva szokott lenni


de csinálsz azt amit akarsz

2020. máj. 15. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Tudod az direkt erre lett kifejlesztve, a kókuszolaj meg nem.
2020. máj. 15. 18:00
 10/10 anonim ***** válasza:
83%

tudod nem akarlak meggyőzni ...

nekem bevált az utóbbi 20 évben mint masszőr és intim terapeuta

te azt használsz ami neked jól esik

ennyi.


kérdeztél válaszoltam a tapasztalataim alapján.

2020. máj. 15. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!