Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Volt már olyan, hogy ki...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már olyan, hogy ki kellett volna húznotok, de annyira jó volt hogy inkább beleélveztetek? Mi lett belőle?

Figyelt kérdés
Hogy reagált a csaj?
2021. febr. 10. 20:27
1 2 3 4 5
 41/49 anonim ***** válasza:
22%
Én eleve nem fekszek le olyan nővel, aki nem szed tabit. Gumit sose húztam, harminc közepén szerencsére nincs gyerekem, mert minden barátnőm szedte a tabit.
2021. febr. 11. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/49 anonim ***** válasza:
100%
A tabletta szétb*ssza a női testet. Csak mondom. Az a pasi amelyik engem kötelezne a tablettára, az nem szexelne. Legalábbis velem tuti nem.
2021. febr. 11. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/49 anonim ***** válasza:
39%

Milliárdnyi nő élt és él már vele évtizedek óta, az egész világon.

Annyira rossz akkor mégsincs.


Nem fogy pont el, nem szakad ki, mivel nem mechanikus hanem hormonális, összehasonlíthatatlanul biztonságosabb, mint a gumi, nincs általa korlátozva az együttlétek mennyisége, és nem csökkenti az élvezetet.

2021. febr. 11. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/49 anonim ***** válasza:
70%
És szép kis fertőzéseket is ősszeszedhetsz. Gratulálok! :)
2021. febr. 11. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/49 anonim ***** válasza:
50%
Ez egy modern kori agymosás, hogy ne szedj tabit, a volt nőim közel vannak a 40-hez, de a legtöbben 20-nak néz ki, élnek virulnak. Kb. 15 éve nem lehetett találni olyan nőt, aki ne ragaszkodott volna a tabikhoz, aki szexuális életet élt az szedte. Meg a legtöbb nő egy kezén meg tudta számolni kikkel volt együtt, ciki volt ha már valaki 5-nél több férfival összefeküdt.
2021. febr. 11. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/49 anonim ***** válasza:
100%
A világ is más volt, volt értelme fiatalon párkapcsolatnak, nem a szexről szólt elsősorban, hanem világmegváltásról, azonos világnézetekről. Ma annyira gyors a világ, hogy nem lehet tervezni benne, ami ma élhető holnap már nem lesz az, így inkább az ember is inkább saját magával foglalkozik, és inkább kizárja a másik nemet az életéből, legalább addig, amíg a világ nagyon változó.
2021. febr. 11. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/49 anonim ***** válasza:
39%

#44 Ha nem kefélsz mindenkivel, nem.

Legyél megbízható, stabil kapcsolatokban.

2021. febr. 11. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/49 anonim ***** válasza:
0%

Emberek...


Itt mindenki arról beszél hogy milyen egy jól nevelt nő, milyen egy megbízható párkapcsolat blablabla...


De azt elfelejtitek mit is hozott fel a kérdező? Az mellékes? A férfiak ilyenkor nem hibásak? Csak a nő? Ez szánalmas...

2021. febr. 11. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/49 anonim ***** válasza:
51%
Nem mellékes, csak már körüljártuk, és eljutottunk a rendőrségen följelentendő köztörvényes bűnöző férfitől a közös felelősség vállalásáig. Szerintem senki nem állította, hogy csak a nő hibás, a kérdésedben egyedül te állítasz ilyet. Nem vagy szánalmas, én nem szánlak, legfeljebb a gondolkodásodról alkotok véleményt.
2021. febr. 11. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!