Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Volt már olyan, hogy ki...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már olyan, hogy ki kellett volna húznotok, de annyira jó volt hogy inkább beleélveztetek? Mi lett belőle?

Figyelt kérdés
Hogy reagált a csaj?
2021. febr. 10. 20:27
1 2 3 4 5
 11/49 A kérdező kommentje:
#10 Mondhatja azt a másik fél, hogy véletlenül kiszakadt az óvszer.
2021. febr. 10. 21:03
 12/49 anonim ***** válasza:
19%
A nő szava többet ér ilyenkor általában.
2021. febr. 10. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/49 A kérdező kommentje:
😂 Hol élsz?
2021. febr. 10. 21:17
 14/49 anonim ***** válasza:
86%

Oké. Benned van a sperma. Ez tök rendben van, bizonyítható.


Azt hogyan, hogy nem egyeztél bele?


Az erőszak bizonyítható. Hámsérülésekkel.

Hogy egy beleegyezéses aktusban te megengedted-e utólag a beleélvezést, avagy sem, azt senkinek nem fogod igazolni.

2021. febr. 10. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/49 anonim ***** válasza:
65%
A megszakításos védekezésnek ez a rákfenéje. Tudom, mert bár messze nem vagyok gyakorlatlan, meglett koromban többször is terhes lett a barátnőm, és küret lett a vége. Az ember igyekszik eltalálni azt az utolsó pillanatot, amikor (azt gondolja) még egy csöpp se jön, mert hát lássuk be, az egész szeretkezésnek az a csúcspontja, és akkor magam teszem tönkre.
2021. febr. 10. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/49 anonim ***** válasza:
49%
14 Mo toŕvenyei szerint a vádlottnak kell bizonyitania hogy artatlan azaz nem a nőnek az áldozatnak.
2021. febr. 10. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/49 anonim ***** válasza:
74%
*különben az áldozatok feljelentést se tennének mindenki ugy uszna meg mindent ahogy nem szegyell.
2021. febr. 10. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/49 anonim ***** válasza:
92%

Az, hogy a beleélvezés miatt fel lehetne jelenteni a férfit, hatalmas butaság. Viszont, ha megszületik a baba, minden kétséget kizáróan meg lehet állapítani, ki az apa, és akkor elkerülhetetlen a gyerektartás.

Azért az érdekes gondolat, hogy lefekszem egy férfivel, tudom, hogy nincs gumi, de ha belém élvez, akkor szaladok a rendőrségre, bíróságra. Csak én képzelem, hogy mielőtt gumi nélkül szexre kerül a sor, megismerjük egymást annyira, hogy megbízhassunk egymásban?

2021. febr. 10. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/49 anonim ***** válasza:
38%

Utolso egy tinitol sem lehet elvarni felelosseget.

Áldozathibaztatas amirol irsz.

Viszont nem ő csinalja fel a pasit hanem forditva..

2021. febr. 10. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/49 anonim ***** válasza:
35%

18-as:


Én vagyok az aki a rendőrséget írta és jól lehúztátok.


Nyilván én nem jövök össze ilyen gyökerekkel mint a kérdező meg akik lehúzták a válaszomat, szerencsére még nem futottam bele ilyen embertelen gyökerekbe akikben egy csepp tisztelet sincs a nő iránt.

Feltételes módban írtam, hogy ha történne ilyen, ezt tenném. Mert az a férfi nem tisztel semennyire sem.

2021. febr. 10. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!