Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Vettem standard durex classico...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vettem standard durex classicot elso szex elott felprobalni, de mikor masztubaltam benne nagyon fityegett a spermazsak es szinte mar logott le Kisebb meretet kene vennem?

Figyelt kérdés

2021. febr. 10. 08:46
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
84%

Igen, vagy fel fel rendesen

Google a baratod

2021. febr. 10. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
84%
Vagy sokat hagytál rá felhelyezéskor, vagy lankadtál benne egy kicsit, vagy tényleg nagy a gumi. Ezt neked kell tudnod.
2021. febr. 10. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
84%
Egyébként a spermazsák alapból lóg, mert kezdetben ugye nincs benne semmi. Ha nem lóg, akkor levegő maradt benne, az tölti ki. Akkor pedig rosszul vetted fel, nem nyomtad ki belőle a levegőt, ami élesben akár azt is okozhatja, hogy kiszakad a gumi.
2021. febr. 10. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
78%
A Durex kicsit nagyobb mint a többi. Vegyél Masculan-t, picit olcsóbb is. DM, Tesco, sok helyen kapni.
2021. febr. 10. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
De nekem olyan a peniszem, hogy kcisit elore lefele gorbul, es a bor a peniszemen alaphelyzetben teljes egeszeben a makkot korulveszi, csak a makk teteje van kint, ez lehet a baj?
2021. febr. 10. 09:48
 6/12 anonim ***** válasza:

Akkor le van nőve a fitymád,

Azzal orvoshoz kell menni

Begyuladhat alatta ma makkod.

2021. febr. 10. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

De teljesen hatralehet huzni

Es nekem regen volt valami mutetem kiskoromban a fitymaval kapcsolatban

2021. febr. 10. 12:52
 8/12 anonim ***** válasza:

Legközelebb úgy húzd fel a gumit, hogy

- a szerszámod legyen kőkemény,

- az óvszeren a spermazsákot oldalról nyomd össze két ujjaddal,

- így, az ujjakkal összenyomott spermazsákot érintsd hozzá a csupasz makkodhoz (tehát hátrahúztad rajta a bőrt),

- a másik kezeddel tekert le az óvszert a szerszámod tövéig,

- csak ezután engedd el a spermazsákot.


Ha így csinálod, levegő nem maradhat benne, és kiszakadni sem fog, ugyanakkor az ondótartály lógni fog a makkod végénél, de annak lógnia is kell, mert ha feszes, akkor levegő maradt benne.

2021. febr. 10. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
De az ondktartaly
2021. febr. 10. 17:22
 10/12 A kérdező kommentje:
De a logo ondotartaly nem zavar szexnel?
2021. febr. 10. 17:23
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!