Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak orális kielégítése?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak orális kielégítése?

Figyelt kérdés

Ismertek olyan férfit aki nem szereti ha orálisan elégítik ki? Vagy csak én vagyok fura?

Valahogy megalázónak tartom a nő szájába tenni. Mintha ez tiszteletlen,erkölcstelen lenne rájuk nézve. Azon kívül nem is érzem izgalmasnak. Viszont én jobban szeretek kényeztetni mint szexelni. Velem van a baj?



2021. febr. 9. 15:05
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Viszonzással nincs probléma. Én éjjel nappal nyalnák
2021. febr. 9. 19:58
 12/12 anonim ***** válasza:
100%

Igen, sajnos veled is probléma van, de ne aggódj, nem annyira nagy a baj.

Voltam régebben én is így, hogy megalázónak tartottam azt, hogy egy nőnek a szájába tegyem a péniszem. Úgy éreztem, hogy a nők kötelességből oráloznak, csak azért, hogy nekünk jó legyen. Ezért úgy gondoltam, hogy ez megalázó.


Egészen addig gondoltam ezt, amíg valaki el nem magyarázta, meg nem értette velem, hogy a nőknek ez ugyanolyan nagy élvezet, ugyanolyan jóleső dolog, mint nekünk a nyalás.

Nekik ez ugyanolyan fontossággal bír, mint nekünk az orális szex.

Ez fontos a teljes kielégüléshez.

Miután ezt megértettem, így már nem tartottam megalázás szerű dolognak a nők részéről az orális szexet.

Megértettem, hogy nekik ez ugyanolyan szükséges, mint nekünk férfiaknak.


Persze mindig van kivétel. Van nő, aki nem szereti, 🤷 de ugyanakkor férfiben is van olyan aki nem szeret nyalakodni. 🤷‍♂️

2021. febr. 10. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!