Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ráhangolódós társasjátékot...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igor Igorovics kérdése:

Ráhangolódós társasjátékot első közös sexhez?

Figyelt kérdés
Új barátnőm van végre, gondoltam meglepem egy ilyen ajándékkal az első együttléttel. Mindketten negyven körüliek vagyunk. Nem kifejezetten erotikus társasjátékra gondolok, hanem amiben viszonylag gyorsan lehet nyerni egy-egy partit, és pl levenni egy ruhadarabot. Szórakoztató vidám játékra gondoltam, nem fejtörősre.
2021. febr. 9. 08:35
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
szerintem hulyeseg. ha 40evesen nem vagy kepes magadtol szexet kezdemenyezni, akkor mit varsz? ez igy olyan bena.. nem fogok melltartora-bugyiravetkozni egy olyan ferfival tarsas kozben, akivel meg le se feludtem. kesobb , 3-4 randi utan esetleg okes lenne, de elsore nagyon gaz.
2021. febr. 9. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Én sem egészen így képzelem el, de igazad van. Inkább a ráhangolódásról lenne szó. Valami normális játék, nem fantasy, hanem emberekrek szól, vagy leginkább aktív.
2021. febr. 9. 08:52
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
hat rahangolodashoz inkabb egy-ket pohar bor es egy jo beszelgetes vagy esetleg valami film, ha mar nagyon muszaj.
2021. febr. 9. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm. :)
2021. febr. 9. 09:06
 5/9 anonim ***** válasza:
Csokor virág, édesség, vagy csinálj valami egyszerű hamit hogy érzékeltesd vele készültél a randira, találkozóra s némi társalgás, egy jó bor. Egy nő sokkal jobban értékelné ezt ráhangolódásnak első együttlétnél mint valami bugyuta vetkőzős társasjátékot. Bocs' de tini szintű gondolkodásmódot akarsz neki prezentálni?
2021. febr. 9. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Jó ötlet! :)
2021. febr. 9. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Aranyosak vagytok, én sem egyből olyanra gondoltam, azt max egy kis idő után, ha már együtt vagyunk, és úgy tűnik mindketten hajlunk rá. Első randi a héten lesz, az csak beszélgetős, független nyilvános helyen. Azért gondoltam valami társasjátékra, mert ő is szokott pl puzzleozni, és mindketten kicsit óvatosabbak vagyunk még, az meg lefoglalna közben minket, és nem olyan "elvont" mint egy film. Az nem aktív és kicsit talán sablonos. Nem vagyok tini, de szexuálisak voltak eddig a kapcsolataim, szégyen, nem szégyen nem tudom ezeket. :)
2021. febr. 9. 09:33
 8/9 anonim ***** válasza:
azert vicces, hogy itt kommentben azt irod, az elso randi a heten lesz, a kerdesben meg ‘uj baratnod van’.. most mivan? szoval meg csak nem is randiztatok, de te mar az elso szexen agyalsz? ajaj..
2021. febr. 9. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Úgy vettem észre, hogy nem csak én, hanem ő is. Hosszú kihagyás után ez természetes talán.
2021. febr. 9. 09:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!