Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csajok, mennyivel könnyebben...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, mennyivel könnyebben mentek bele...?

Figyelt kérdés

Mennyivel könnyebben mentek bele egy kaland során az orálba, mint az aktusba? Miért könnyebb, ha az?

Miért nem könnyebb, ha nem az?


Ha kérhetem, légyszi írjátok meg hány évesek vagytok. Köszönöm 🙂



2021. febr. 8. 23:24
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
48%
Az alkalmihoz ugyanaz kell mint a nem alkalmihoz: szimpátia, vágy, bizalom. A szexhez meg hozzátartozik az orál, kell tovább ragozni?
2021. febr. 9. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
40%
Ha már oral van akkor aktus is
2021. febr. 9. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
51%
10-es te nagyon kamu vagy. XD Akarnál ilyen csajt. De ilyen nincs. Aki sz-p az nem szűz.
2021. febr. 9. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
50%

Nekem az oral egyenrangú a szexel

Tehát ha kalandozok akkor abban ugyanugy van minden mint egy kapcsolatban

2021. febr. 9. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
7%

14-es!


És mennyit kalandozol?

2021. febr. 9. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Nem 14-es vagyok de

Nekem 3 kaland pasiból 3-szor volt aktus is, orál is. Anál a 3 kaland pasiból egyel, vele többszöri találka után. (Több szextali, de nem jártunk.) Bár nem ez volt a kérdés, csak mellékesen. Szerintem az akkor először és utoljára, mert ritka xar volt. De ki kellett, hogy próbáljam.

Máskülönben élveztem az orált is, normál szexet is mindegyikükkel. Ők is kinyaltak, tehát kölcsönös volt. Amit belém raknak, azt simán a számba is veszem úgy vagyok vele. Főleg, hogy engem nagyon izgat a szaga, az érintése, az íze, mindig úgy voltam vele, hogy meg kell kóstolnom. Ha meg orállal kezdünk, nincs az a jó isten, hogy ott abba is hagyjuk. :)

23L

2021. márc. 18. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Nálam amúgy a csók is hozzátartozik a szexuális együttléthez. Nem tudom úgy elképzelni az egészet, hogy legalább előjáték során ne legyen csók. Értem hogy ti a nemi betegségek miatt aggódtok. Nagyjából én tisztában voltam vele, hogy kivel csinálom, nem voltak teljesen ismeretlen fazonok, így megbíztunk egymásban. Illetve szűrésen is voltam. Na de hát mindenki másféleképp gondolkozik, kár ezen vitázni ki mit hogy szeret.
2021. márc. 18. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
En sokkal könnyebben. Egy szopas egy buliban is belefer szerintem. 20L
2021. márc. 18. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!