Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mennyi ideig nyaljátok a nőt,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi ideig nyaljátok a nőt, hogy elélvezzen? Nők mennyi nyalást igényeltek?

Figyelt kérdés

2021. febr. 8. 13:21
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
100%
Most ismerkedem egy 22 éves szűz lánnyal. Már a puszta érintéstől simogatástól felizgul. Akár ha nyalom, vagy odalenn alsóneműn keresztül dörgölőzünk 5 perc se kell és K.O. Szerencsére így egy nap többször is igényli. Azért bízom benne hogy tovább jutunk pettingnél.
2021. febr. 9. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
100%

Párom szerencsére sorozat élvező, ezért addig nyalom ameddig akarom.

Fél óra biztos, lehet hogy több is, de akkor ezidő alatt neki 5-6 orgazmusa van minimum.

Nagyon jó. Eddig olyanokkal akadtam össze, akikhez egy orgazmus után hozzá se lehetett érni, olyan érzékeny volt már utánna.

2021. febr. 9. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
100%
Jól van 20-as, ügyes vagy.
2021. febr. 9. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
100%
Mennyi nyalást igényelek? Sokat... Nagyon sokat.
2021. febr. 9. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 A kérdező kommentje:
Azt nem értem, hogy sok válaszadó mit nem ért a kérdésen?! Csak annyira vagyok kíváncsi, hogy ki mennyi időn át szereti kapni! Tudom, hogy senki nem méri stopperrel, de körülbelülre meg tudja becsülni, hogy neki elég szokott lenni pár percig, míg elélvez, vagy szeret többször is elmegy, így 15-20 perc is kellhet hozzá. Vagy nagyon lassan élvez el, ezért jó fél óra, amíg igényli. Erre vonatkozik a kérdés, semmi másra.
2021. febr. 9. 15:43
 26/29 anonim ***** válasza:
85%

Az első élvezésig 10 perc. A következőhöz 5 is elég, aztán egyre sűrűbben jönnek a csúcsok, a végén már szünet sincs köztük, meg sem lehet számolni. A férjem csak akkor szokta abbahagyni, ha már teljesen kivagyok, akkor is csak azért, mert fél hogy megárt a szívemnek.


Ezt a páromtól tudom, mert én a második, harmadik után már semmire nem tudok figyelni, utána vagy fél óráig megmozdulni is alig. Másnap meg olyan izomlázam van, hogy nehezemre esik a munkahelyemen a lépcsőn felmenni. Utána a farkát már csak azért használja, hogy ő is elélvezzen, bár néha már attól elmegy, hogy engem lát élvezni. Teljesen berekedek a sikoltozástól, ő meg csak nevet, hogy legalább nem tudok annyit locsogni.

Voltak előtte is fiúim, de ezt adni egyik sem tudta. Csak megdugni akartak, gyorsan elélveztek, aztán otthagytak felizgulva. Ha valamelyik nyalakodni akart, mindig volt bennem egy szégyenérzés, hogy premier plánban látja a puncimat.

Nagyon imádom a párom, és sok év házasság után is fülig szerelmes vagyok bele. Valószínű a szerelem és a bizalom teszi, hogy mindezt ennyire élvezem vele, más előtt nem tudnám ennyire elengedni magam.

2021. márc. 9. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ mennyire ismered a lányt ès Ő mennyire hangolódott rá.

5-15 perc között volt eddig a párjaimnál

2021. márc. 10. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
100%

A volt páromnál kb. 20 perc kellett, nála volt, olyan is, közben ujjazott és spricceltem többször, ő meg csak nyelte. Tetszett neki, eddig csak ő érte el ezt nálam.

Egyszer 45 percen keresztül nyalt, a volt barátom, onnan tudom, mert ő mondta, nagyon jó volt. Szeretem, ha jó hosszan nyalnak.

2021. márc. 10. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
100%
10 perc kell minimum a nejemnek,de van olyan néha belfájdul,elzsibbad az álkapcsom is.
2021. márc. 11. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!