Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mennyi ideig nyaljátok a nőt,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi ideig nyaljátok a nőt, hogy elélvezzen? Nők mennyi nyalást igényeltek?

Figyelt kérdés

2021. febr. 8. 13:21
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
100%
Ez rendkívül változó. Mennyire fáradt, én mennyre tudok rá koncentrálni. Szeretem az időt nyújtani, hogy miné hosszabb idő legyen, annál jobban élvezi...
2021. febr. 8. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
100%

Párom előbb elélvez a nyalástól mint én. Nekem sok idő kell több mint fél óra.


25N

2021. febr. 8. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
100%
Érdekes de sose stopperoltam... pont annyi az ideje amíg élvezik. Aki orgazmusig szereti azt addig, akinek előjáték az "aaah gyere már" annak addig. Nem időre megy. Főleg hogy még ugyanazon lánynál is totál változó a "szükséges" időtartam, hangulat és kedv függvényében. Ezt javaslom neked is - ne az órát nézd hanem a partnered reakcióit.
2021. febr. 8. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
100%
#5 ez így ebben a formában nettó baromság. Imádok puncit nyalni, és se béna, se gyorstüzelő, se kisfarkú nem vagyok. Egyszerűen csak imádom, ahogy hallom, látom és érzem hogy jó a partneremnek amit csinálok.
2021. febr. 8. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
94%
Nem időben mérem. Általában addig nyalok, amíg a partnerem minimum egyszer el nem élvez. A rekord 6 orgazmus.
2021. febr. 8. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
100%
Volt már, akinek pár perc is elég volt, és volt olyan is, akin elkopott a nyelvem... :) Egyén- és kiéhezettségfüggő a kérdés...
2021. febr. 8. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 A kérdező kommentje:
Aki azt írta hogy ne mérd stopperrel: ez csak egy kérdés, ahol szerintem mindenki meg tudja becsülni, hogy ÁTLAGBAN mennyi időre van szüksége ahhoz, hogy azt érezze, most elég. Ez lehet egy orgazmus, de 2-3 is.
2021. febr. 8. 16:24
 18/29 anonim ***** válasza:
100%

"Aki a nyalást erőlteti, többnyire béna, gyorstüzelő vagy kicsinek képzeli a cerkáját."

Jó, és akkor az ilyen férfi nem is érdemli meg, hogy nővel legyen életében? Sajnos sokunknak vannak gyenge pontjai, de legalább megpróbálunk kompenzálni.

Amúgy volt olyan csajom, hogy 20 perc intenzív nyalás kellett minimum, hogy elélvezzen, meg előtte ujjazás is. Azért az fárasztó volt már nekem is, de cserében nagyon hálás volt mindig.

2021. febr. 8. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
100%
Van akinek 5 perc elég van akinek fél ora se.
2021. febr. 9. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
52%
18-as akkor béna vagy..Tanulj meg dugni..30 percig átlag nyalom a nőket..
2021. febr. 9. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!