Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mélységesen undorodom a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mélységesen undorodom a maszturbációtól. Hogyan változtassak ezen az érzésen?

Figyelt kérdés

Nem igazán fogalmaztam meg ezt az érzést korábban sosem, de úgy érzem, kezd égetővé válni a probléma.

Lány vagyok, előre legszögezném, hogy egyáltalán nem prűd. Sok dologra nyitott vagyok szex terén, sőt, egyébként a közös masztitól sem zárkózom el teljesen.

Ugyanakkor, a gondolat, hogy a párom nélkülem él meg ilyeneket, óriási undort vált ki belőlem. Nem tudom, miért. Nem akarom kisajátítani, vagy ilyesmi, csak ezen a téren van ez az érzésem...

Számomra a szex nagyon érzelmi alapú, olyan dolog, amit csak a párommal akarok megélni. Ha tudom valakiről, hogy szexhez hasonló gyakorisággal (szóval mondjuk naponta) csinálja, akkor a szeretkezést a továbbiakban inkább egyfajta ürítésnek érzem a részéről, mintsem az érzelmek kifejezését. Egy undorító ösztöni dolog az egész, amit nem képesek az emberek elfojtani addig, ameddig nem találkoznak a párjukkal, vagy legalább ritkítani az önkielégítések számát. Az teljesen más dolog, ha együtt, egymás képeire, hangjára, fantáziájára történik a dolog, mert ott kifejezetten egymást kívánják a felek. De az, hogy "a másik félnek nem volt kedve épp"... lehet, hogy csak én működök így, de nekem egész könnyen meg lehet hozni a kedvemet, és ha valaki a kisujját se mozdítja ezért, akkor elég lusta a szememben. Nem az élvezetemen van a hangsúly, hanem, hogy szeretném, ha én lennék az egyetlen a páromnak ilyen téren, és szeretném, ha velem élne meg ilyen csodálatos örömöket. Egyszerűen szeretnék én lenni az, aki azt a fenomenális érzést keltheti benne, ezzel is kifejezve azt, hogy mennyire odáig vagyok érte.

Nézzetek hülyének, vagy amit csak akartok, de én tényleg így gondolkodom. Kiábrándít annak a gondolata, hogy esetleg csak ürítésre vagyok használva (még egy erősen érzelmeken alapuló kapcsolatban is felmerül bennem ez a gondolat).

Mielőtt valaki erre tippelne esetleg: igen, volt olyan ember, akiről kiderült a kapcsolat alatt, hogy körülbelül ugyanannyit értem neki, mint a jobb keze. Vagy talán annyit sem.

Győzzetek meg a "normális" nézőpontról, kérlek... Nem akarok ilyen gondolatok miatt kiábrándulni az egész (kevésbé érzelmek által működtetett) férfi társadalomból, mert érzem, hogy nem jó a hozzáállásom. :/



2021. febr. 8. 07:58
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
"Ha tudom valakiről, hogy szexhez hasonló gyakorisággal (szóval mondjuk naponta) csinálja..." Mármint az önkielégítést.
2021. febr. 8. 08:00
 2/12 anonim ***** válasza:
89%
Érdekes.. én pl. Imádom ha barátom pl. Képet videot küld amikor veri.
2021. febr. 8. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Szerintem próbáljátok ki a közös masztit előjáték helyett vagy előtt, hátha akkor változik a hozzáállásod. Egyébként meg nem ördögtől való a maszti, van amikor egyszerűen az esik jól. 47F
2021. febr. 8. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Nincs ezzel semmi baj sem szerintem. Nem kell téged győzködni. Ha neked így jó akkor maradjon így. Viszont, ha zavar valamiért, akkor szerintem is a közös maszti, vagy maszti a barátodnak esetleg segíthet leküzdeni az érzést. Feltéve, hogy őt izgatná a dolog.
2021. febr. 8. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
61%
Azért így reggelit követően, ez kissé meredek volt számomra 😆 nyugi, nem hánytam, mert nem olvastam végig 😆
2021. febr. 8. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Igen, én vagyok! :) ***** válasza:
71%
Én aki hónapokig kibirja verés nélkül. 🧐
2021. febr. 8. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
44%
Ez egy lényeges különbség férfi és nő között. Számodra a szex érzelmi dolog, de a férfiak többségénél nagyon nem. A pasik nem azért szexelnek, hogy az érzelmeiket kifejezzék, ösztönös igényünk van van a kielégülésre ( "ürítésre" ahogy te nevezed) érzelmek nélkül is. Szóval azt elvárni a barátodtól, hogy csak veled elégüljön ki, csak hogy kimutassa, hogy szeret... vagy hogy te kimutathasd, mennyire szereted egy kicsit önző dolog, nem?
2021. febr. 8. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
71%

Nőként sajnos igazat kell adnom a 7-esnek, nem értem miért pontoztátok le annyira a válaszát.


A pasik nagy része - saját bevallásuk szerint is - normál esetben ígénylik a párjukkal az érzelmi alapokon nyugvó együttléteket (a szerelmeskedést) is és az ösztönös keményebb vagy gyors/spontán szexet is (ahogyan Te nevezted, az ürítést).

Ééés... néha igen, ígénylik az énidőt is, amikor szintén az ösztöneik vezérlik őket és senki másra nincs szükségük egy kis kielégüléshez. Stressz levezetése, pihenés, fantáziálgatás vagy csak egy kis gyors "ürítés"... ezzel néha mi nők is így vagyunk, pedig nekünk valóban nagyobb szükségünk van az érzelmi háttérre az "adok-kapok"-ra és a párunk visszajelzéseire!


Ettől még senki sem nevezhető önzőnek! Nyílván szem előtt kell tartani, hogy az "énidő" ne menjen a párkapcsolat és a közös intimitás róvására!

37N

2021. febr. 8. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
90%

"Ugyanakkor, a gondolat, hogy a párom nélkülem él meg ilyeneket, óriási undort vált ki belőlem."


"ha én lennék az egyetlen a páromnak ilyen téren, és szeretném, ha velem élne meg ilyen csodálatos örömöket."


"Kiábrándít annak a gondolata, hogy esetleg csak ürítésre vagyok használva"


Kőkemény egocentrikus, uralkodó személyiségi vonások. A cél a másik fél feletti teljes kontroll megszertése.

2021. febr. 8. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
88%

#8-as vagyok:


Valószínűleg nem tudatos a dolog, de 9-el értek egyet.

Elgondolkozhatnál rajta, hiszen te is rájöttél:

"érzem, hogy nem jó a hozzáállásom"

2021. febr. 8. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!