Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van, aki alkalmazza azt a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van, aki alkalmazza azt a technikát szexelésnél, hogy az első elélvezést szándékosan "elrontja", tehát nem ad ki magából mindent, hogy bírjon második menetet is?

Figyelt kérdés
Én férfi vagyok, korai magömléssel küzdök. Ha nővel vagyok, akkor mindig nagyon beleélem magam az orgazmusba, tehát nagyot élvezek. Utána halott a farkam. De többen is ajánlották azt, hogy az elsőt vissza kell tartani, és akkor kemény marad a szerszám második menetre is. Maszturbálásnál próbáltam már, de iszonyú szar érzés, viszont tényleg mintha könnyebb lenne megtartani a merevedést utána. Szexnél még nem próbáltam. Tehát a lényeg, hogyha élvezek, akkor leállok teljesen, nem is nyúlok hozzá, és a csajt sem engedem, hogy izgasson, csak egy sima magömlés lesz. Szerintetek ez így működhet szexnél, annak érdekében, hogy többet tudja dugni, vagy ez sem segítene rajtam?

2021. febr. 6. 19:51
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Én egyszer megpróbáltam élvezés után visszatenni és folytatni. Össze is jött de fájt a makkomnak, nem volt a jó érzés olyan intenzív és az orgazmus is fájt. Olyan mint amikor a csaj élvezes utan tovább veri a farkad, de az rosszabb mert az fel tud érni egy kínzással.
2021. febr. 6. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Tudom, nekem is ilyen volt, de megszoktattam magam, hogy elélvezés után még mindig sokat játszottam a farkammal, és már nem érzékeny egyáltalán elélvezés után sem. Elrontott orgazmusnál még annyira sem. De hiába, puhán nem tudom bedugni.
2021. febr. 6. 20:05
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nálam úgy van hogy sokszor amikor elsülök utána nem lakadok le és tudom folytatni. De ha elnos megyek utána fél perc múlva visszateszem és egy két perc alatt újra megkeményedik és lehet folytatni.
2021. febr. 6. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Sohase nem próbáltam még ilyet. De szerintem nem is menne, merthogy nekem is baromi érzékeny lesz élvezés után. De szerencsére én nem vagyok gyorstüzelő, de olyannyira, hogy mostanában már menet közben el se tudok menni.
2021. febr. 6. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

4es

Na hát nálam pont fordítva van, az a baj...

2021. febr. 6. 20:43
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Mi ezt szoktuk és amúgy jól működik


Ha nagyon fel vagyok izgulva, és érzem h most pár perc alatt elmennék, akkor kézzel csinálja és ruined orgasm. Utána egyből mehet a szex és elég sokáig bírom.


Egy baj van a ruined orgasm-mal h menet közben mindig meggondolom magam és kérem h mégse legyen az. Mert amúgy utálom. De "szerencsére" nem nagyon szokott megkönyörülni rajtam a barátnőm. Végülis én ötletem volt, szóval így jártam..

2021. febr. 6. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

6os

Igen, de ettől mégjobb lesz a második élvezés, nem?

2021. febr. 6. 23:29
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem segít... az ejakuláció nem tudatos reflex, ha elindul a "folyamat" a szervezeted teszi a dolgát szépen ütemesen összehúzódnak a gátizmaid és úgyis kipréselik ami ott van, csak a saját élvezésed rontod el. Illetve akár el is szoríthatod hogy semmi se jöjjön - ettől még az erekciód csökkenni fog mert tökmindegy mennyit élvezel attól a PDE-5 még termelődni fog automatikusan akár 10 nagy lövés akár 2 csepp jön ki. Újra felállni meg akkor fog amikor a PDE-5 lebomlik, vagy a "vágyszint" meghaladja annak a hatását.

A korai magömlésre ez sajnos nem gyógyír, erre csak egy megoldás van: az önkontroll megtanulása, máshogy nem megy.

2021. febr. 6. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

8as

Köszi a választ, valószínüleg neked van igazad. De sajnos semmilyen mértékben nem tudom kontrollálni, csak ha állandóan megállok, lassítok, de szex közben a nőt ezzel az őrületbe lehet kergetni...

2021. febr. 7. 09:49

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!